Sport

Halowe ZR-B w Sopocie

2.jpgW miniony weekend tj. 6-7 listopada 2010r. w Sopocie odbyły się Halowe Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody. Rozegrano  konkursy w klasach: LL, L, P, N i C oraz dodatkowo konkurs Towarzyski w klasy mini LL, w którym wystartowali jeźdźcy i/lub konie rozpoczynający swoją karierę sportową w skokach przez przeszkody. Konkurs klasy LL był konkursem dokładności, pierwsze rozgrywki w klasie L były również konkursem dokładności ale dla młodych koni (4 i 5 letnich) i amatorów, drugi konkurs w tej klasie był już konkursem dwufazowym. Konkurs klasy P rozegrano z natychmiastową rozgrywką, konkurs N był również dwufazowy. Ostatni sobotni konkurs klasy C był konkursem zwykłym. Niedzielne konkursy wyglądały następująco: LL – dokładności, towarzyski, LL – dokładności z trafieniem w normę czasu, towarzyski, L – dwufazowy, P – dwufazowy, N – o wzrastającym stopniu trudności z jokerem, C – zwykły. We wszystkich klasach parkur nie sprawił zbytnich trudności jeźdźcom i koniom. Znaczna większość ukończyła przejazd bez problemów. Największym wyzwaniem był joker w klasie N, składający się z jednego drąga-deski i imitacji rowu z wodą. Ta pusta wewnątrz przeszkoda była prawdziwym sprawdzianem odwagi i zaufania konia do jeźdźca. Wielkie uznanie również dla koni, które z zaufaniem do swojego jeźdźca czy opiekuna tolerowały bez strachu jeżdżący między nimi po rozprężalni traktor, który równał podłoże.

Zwycięzcy poszczególnych konkursów:

SOBOTA

– Konkurs Towarzyski klasy mini LL:

I miejsce ex-aequo: Klaudia Wachowicz i Tulipan, Klaudia Bucholc i Poker, Agata Schubert i Herpa, Natalia Gajowniczek i Lucky Lucka, Aleksandra Tudruj i Amplico, Maria Milczek i Neptun, Magda Kozińska i Flankier, Karolina Ziółek i Kacper, Weronika Przepierkowska i Herpa.

– Konkurs klasy LL:  Marcin Nełka i Mantus

– Konkurs klasy L dla młodych koni i amatorów:  Aleksandra Charuk i Aurelian

– Konkurs klasy L:  Natalia Liss i Grandeur

– Konkurs klasy P:  Joanna Pawlik i Dochira

– Konkurs klasy N:  Paulina Endraszka i Queen

– Konkurs klasy C:  Justyna Badaszko i Lawirant

NIEDZIELA

– Konkurs Towarzyski klasy mini LL:

I miejsce ex-aequo: Klaudia Bucholc i Poker, Aleksandra Tudruj i Amplico, Paula Jakubiec i Herpa, Aleksandra Macholla i Herpa, Weronika Bujak i Czarna, Olimpia Wołodkowicz i Psik, Alicja Trawńska i Rocardo, Marta Labon i Kacper, Nina Połom i Samson, Anna Skrzeszewska i Daisy.

– Konkurs klasy LL:  Izabela Januszewska-Bulczak i Santorini

– Konkurs klasy L:  Joanna Pawlik i Dochira

– Konkurs klasy P:  Alicja Charuk i Cypr

– Konkurs klasy N:  Alicja Charuk i Cypr

– Konkurs klasy C:  Weronika Wilska i Casatto

 

Filmy udostępnione dzięki SKJ

<< MERFI >>  << POKER >>  << AMPLICO >>  << NEPTUN >>  << HERPA >>  << PSIK >>  << FUNNY GIRL >>                               << SAMSON >>  << ŁUNA >>  << DAISY >>  << FLANKIER >>  << CZARNA >>  << ROKARDO >>  << KACPER >>  << MERFI >>

A.S.

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć, zapytaj o więcej  <<  kontakt >>

Komentarze

Prześlij nam newsa