Sport

Mistrzostwa Sopotu

ala.jpgW miniony weekend 19-20 marca 2011r na Hipodromie w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Sopotu i Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody.  Warunkiem klasyfikacji do Mistrzostw Sopotu był udział w dwóch konkursach klasy N – sobotnim i niedzielnym.  Liczył się wynik zawodnika, nie konia, natomiast po sobotnich rozgrywkach należało wskazać konia, którego wynik miał zostać liczony w niedzielnym konkursie. Jeśli zawodnik zgłosił do zawodów więcej niż jednego konia, pierwszeństwo startu w niedzielnych zmaganiach miał koń, który został  zgłoszony do mistrzostw. W przypadku eliminacji w sobotnim konkursie, zawodnikowi dopisywało się 10 pkt karnych do  najgorszego wyniku w konkursie.  Ponieważ kilku zawodników uzyskało taką samą sumę punktów karnych w sobotnim półfinale i niedzielnym finale mistrzostw,  musiała odbyć  się rozgrywka. Oprócz konkursu Mistrzostw Sopotu rozegrano konkursy klasy mini LL – dokładności Towarzyski, LL – dokładności Towarzyski, L- młode konie i amatorzy, L – zwykły oraz dokładności z natychmiastową rozgrywką (niedziela), P – dwufazowy oraz zwykły w niedzielę, N – zwykły oraz rozegrany drugiego dnia zawodów konkurs klasy C – zwykły.

W poszczegółnych konkursach na najwyższej pozycji uplasowały się pary:

SOBOTA

Klasa mini LL – dokładności – Towarzyski
– I miejsce ex-aequo: Klaudia Bucholc i Bartuś, Alicja Szymańska i Mżawka, Katarzyna Wachowicz i Tulipan, Klaudia Hyrdel i Herpa, Karolina Ciuba i Campari.

Klasa LL – dokładności – Towarzyski
– I miejsce ex-aequo: Barbara Rycharska i Amplico, Marta Dymecka i Krezus, Filip Kulikowski i Magnus, Justyna Kopko i Hert of Rubin, Natalia Mieleszkiewicz i Novalia, Joanna Stróżyk i Koral, Marlena Szczecińska i Luciano, Martyna Malicki i Salim, Anna Tyrkiel-Baranowska i Demeter, Agata Piastowska i Cosima, Martyna Górska i Sargasso, Natalia Łukasik i Ikebana, Maura Reszuta i Biały Jar, Maja Falkiewicz i Nostradamus, Dorota Włodarska i Pers, Aleksandra Tudruj i Bajka, Michał Siejek i Ronaldhinio, Karatzyna Sroka i Egon, Marcin Nełka i Mantus.

Klasa L – dokładności – młodych koni i amatorów
– I miejsce ex-aequo: Natalia Stopa i Caesarion Z, Maja Falkiewicz i Nostradamus, Dorota Włodarska i Pers, Michał Siejek i Ronaldhinio, Anna Tyrkiel-Baranowska i Demeter, Martyna Malicki i Salim,  Aleksandra Tudruj i Bajka, Agata Piastowska i Cosima, Izabela Januszewska-Bulczak i Pillkallen Havbek, Katrzyna Falkowska i Fritz LG, Agata Przybysz i Jey Joy,  Natalia Stopa i Esco, Maja Falkiewicz i Haksley.

Klasa L – zwykły
– Piotr Zielonka i Hetman

Klasa P – dwufazowy
– Justyna Kopko i Kinra

Klasa N – zwykły
– Przemysław Sarnowski i Chellina Z

Szczegóły wyników – sobota

NIEDZIELA

Klasa mini LL – dokładności – Towarzyski
– I miejsce ex-aequo: Klaudia Bucholc i Bartuś, Katarzyna Wachowicz i Tulipan, julia Soja i Campari, Barbara Rycharska i Amplico, Jagoda Kazana i Divah.

Klasa LL – dokładności – Towarzyski
– I miejsce ex-aequo: Zuzanna Majewska i Carefina WM, Barbara Rycharska i Amplico, Agata Chojnicka i Likwor, Natalia Łukasik i Ikebana, Filip Kulikowski i Magnus, Marcin Nełka i Mantus, Joanna Stróżyk i Koral.

Klasa L – dokładności – młode konie i amatorzy
– I miejsce ex-aequo: Natalia Stopa i Esco, Joanna Stróżyk i Koral, Agata Piastowska i Meg.

Klasa L – dokładności z natychmiastową rozgrywką
– Marta Orłowska i Ancymon

Klasa P – zwykły
– Martyna Kampowska i Chocolett

Klasa N – zwykły
– Filip Falkiewicz i Marco Polo LG

Klasa C – zwykły
– Justyna Badaszko i Lawirant
 

MISTRZOSTWA SOPOTU
– Grzegorz Psiuk i Czar (Nemo)

Szczegóły wyników – niedziela

 

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć, zapytaj o więcej  <<  kontakt >>

Komentarze

Prześlij nam newsa