Sport

Zawody w Ujeżdżeniu na Lipcach

a.jpgW minioną niedzielę tj. 8 maja 2011r. w Ośrodku Sportów Konnych Lipce odbyły się Zawody Regionalne w Ujeżdżeniu. Przeprowadzono siedem konkursów. Sędziowali  p. Zofia Górska i p. Małgorzata Pawłowska. Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 10.00 konkursem Towarzyskim w klasie L-3, w którym zwyciężyła debiutantka Katarzyna Arasimowicz na młodym koniu – Serwus, który również po raz pierwszy stanął na czworoboku. Zawodniczka reprezentowała klub gospodarzy OSK Lipce, w którym trenuje od początku pod okiem trenera p. Alicji Iglikowskiej. Następnie rozegrano konkurs klasy L-3 Licencyjny, gdzie najlepszy wynik uzyskała Olga Mikołajun i Castor Z. Konkursy klasy P z programem P-2 i P-3 wygrała Aleksandra Widulińska na klaczy Nikozja. Ok. godz. 16-tej odbył się konkurs klasy N-7, w którym najlepsza okazała się Blanka Turska na Cheerio. W konkursie klasy C-3 tryumfowała reprezentantka Pomorskiej ligi Jeździeckiej – Melanie Boltroczuk na koniu Jordan. Ostatni konkurs klasy C-4 rozegrano ok godz. 17-tej. Na podium stanęła po raz kolejny Blanka Turska i kasztanowaty Cheerio.
Dzięki organizatorom i uczestnikom, przez całe zawody panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Jak to na dresaż przystało, wszyscy zawodnicy i ich konie prezentowali się się wyśmienicie. Aura pogodowa również nam dopisała. Choć od rana było pochmurno i  zapowiadało się na deszcz, to pogoda jednak okazała się łaskawa i na najwyższe konkursy nawet wyszło słońce.

Zobacz szczegółowe wyniki  –  ZR-A Lipce 08.05.2011

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć, zapytaj o więcej  <<  kontakt >>

Komentarze

Prześlij nam newsa