Lifestyle

Koń z Ludzi dla Patrycji

W minioną niedzielę 10 lipca 2011r. o godz. 12.00 w Parku Reagana przy ulicy Dąbrowszczaków w Gdańsku stworzyliśmy obrys głowy konia z ludzi.

slider.jpg

WIELKI KOŃ DLA MARZEŃ, to pierwszy etap projektu charytatywnyego, który  polegał na stworzeniu z jak największej ilości osób obrysu wielkiego konia, który został sfilmowany i sfotografowany z podnośnika przez przedstawicieli Pomorskiej TV, Dziennika Bałtyckiegio oraz ZABOOKUJ.eu.
Za każdą osobę sponsor zapłacił symboliczną złotówkę do puszki Fundacji Trzeba Marzyć na spełnienie marzenia chorej na stwardnienie rozsiane 13-letniej Partycji, która była tam z nami. Jazda konna pozwala przezwyciężać jej tą chorobę i wywołuje uśmiech na twarzy, co dało się zaobserwować, gdy Patrycja dosiadła Wirusa. Koszt rocznych treningów jeździeckich i startu w zawodach to około 4000 złotych.
Akcję wspierali finaliści i zwycięzcy programu "You Can Dance", miłośnicy koni z Sopockiego Hipodromu oraz Baltic Ranch, którzy zaszczycili nas swoją obecnością wraz z wierzchowcami, na których uczestnicy akcji mogli się przejechać.

Organizatorem akcji był Maciej Florek wraz z Fundacją Trzeba Marzyć oraz  Mosir i Miasto Gdańsk.
Podziękowania dla wszystkich przybyłych, którzy swoją obecnością przyczynili się do pomocy Patrycji.

TANIEC DLA MARZEŃ, to kolejna akcja zbierania funduszy na lekcję jazdy konnej dla Patrycji, odbędzie się w najblizszą niedzielę, tj. 17 lipca 2011r w tym samym miejscu, podczas zawodów jeździeckich Derby Cup 2011.
Flash mob polega na wspólnym tańcu country jak największej liczby uczestników. Każdy z uczestników wpłaca symboliczną złotówkę do puszki Fundacji Trzeba Marzyć, a sponsor dopłaca drugą złotówkę za każdego uczestnika.

Sredecznie zapraszamy!

Zobacz relację z Pomorska TV

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć, zapytaj o więcej  <<  kontakt >>

Komentarze

Prześlij nam newsa