Wypoczynek

Walewscy- Hotel i Restauracja

Polska gościnność jest cechą tak doskonale znaną, że  weszła do kanonu polskich przysłów.
Hotel Walewscy i Dworek czyni wszystko, by pielęgnować tę wspaniałą tradycję.

_DSC0501.JPG   _DSC0502.JPG

Od 2004 roku regularnie zaskarbiamy sobie sympatię gości, którzy nas odwiedzają. Zapewniamy doskonałe warunki do wypoczynku i pyszne posiłki. Każdy podróżny poczuje się u nas, jak we własnym domu. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor (TV SAT) oraz niezbędne umeblowanie. Do dyspozycji gości jest również strzeżony parking oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Zaciszna lokalizacja gwarantuje spokój, dzięki któremu zarówno zwykły wypoczynek, jak i wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe odbywają się bez żadnych zakłóceń i w zgodzie z założonym planem. Nasz hotel i dworek mieszczą się zaledwie jeden kilometr od węzła obwodnicy trójmiejskiej w Karczemkach, przy ulicy Kartuskiej. Lokalizacja zapewnia dobre połączenie zarówno z centrum Gdańska, jak i pozostałymi jego dzielnicami. Ponadto łatwo od nas dojechać do Sopotu i Gdyni, stanowimy także idealną bazę wypadową w malownicze regiony Szwajcarii Kaszubskiej. Dlatego tak chętnie odwiedzają nas turyści z całej Polski i świata.

Restauracja Walewscy kontynuuje dobre tradycje Restauracji Pani Walewska. Po przebudowie budynku i zmianie wnętrza chcemy nadal uraczać Państwa wykwintnym menu oraz ciekawą aranżacją wnętrza.

Wyśmienite mięsiwa, ryby, a także dania wegetariańskie przyrządzane są z zachowaniem najlepszych tradycji kulinarnych. Jednocześnie stawiamy na oryginalność, dzięki czemu nasza kuchnia szczyci się niepowtarzalnym smakiem i zapachem.

33.jpg   39.jpg

Nasz kraj zawsze uznawany był za prawdziwy raj dla europejskich posiadaczy delikatnego podniebienia. Nad precyzją i perfekcją smaku pracowały całe pokolenia polskich kucharzy. Czerpiemy z tego, dodając szczyptę nowoczesnego podejścia i dzięki temu jesteśmy pewni, że są one w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta.Polacy potrafią się bawić i bardzo chętnie z tej umiejętności korzystają. Dlatego z prawdziwą przyjemnością organizujemy wszelkiego rodzaju zabawy towarzyskie i rodzinne. Wesela i stypy, zamknięte imprezy firmowe, komunijne, urodzinowe, bale karnawałowe czy przebierańców.

Zapraszamy do spędzenia u nas Sylwestra!

Oferta Sylwestrowa


Dysponujemy świetnie przystosowaną do zabawy w szerokim gronie salą (do 140 osób), posiadającą wszelkie niezbędne zaplecze i doskonałe nagłośnienie. Nowoczesny układ świateł zapewnia pełną personifikację konfiguracji oświetlenia. Bardzo wydajna klimatyzacja gwarantuje, że najgorętszym miejscem na sali jest parkiet. Posiadamy wszystko, co niezbędne dla zorganizowania dobrej zabawy. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to grono sprawdzonych przyjaciół i znajomych.

www.walewscy.zabookuj.eu      www.walewscy.gda.pl

Komentarze

Prześlij nam newsa