Sport

Z wizytą w Dąbrówce Małej

     W niedzielę, 29.01.2012, portal ZABOOKUJ.eu gościł w Dąbrówce Małej koło Barczewa na Halowych Zawodach Regionalnych w Skokach przez Przeszkody.
     Ośrodek Ekwador jest znanym obiektem z piękną ogrzewaną halą, na której rozgrywane są miedzy innymi zawody regionalne i ogólnopolskie w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu oraz Czempionat Koni Trakeńskich. Zaplecze gastronomiczne i noclegowe sprzyja organizowaniu imprez kilkudniowych.
     Sędzią głównym minionych zawodów był tradycyjnie pan Antoni Pacyński. Pierwszy raz w tym miejscu parkury ustawiał Arkadiusz Weckwert.
     Konkursy rozgrywano w klasach LL, L (L1), P, N i C. W niedzielnym konkursie klasy P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem nasz portal ufundował czapraki i terminarze jeździeckie dla pięciu najlepszych par. Otrzymali je:

1.Damian Sęk – Crosby, KS Nad Wigrami
2.Agnieszka Cichanowicz – Coltrane, KS Nad Wigrami
3.Agnieszka Cichanowicz – Calabria, KS Nad Wigrami
4.Marlena Kraśnik – Gryfia II, PKJ Bracia Romanowscy
5.Katarzyna Bursztynowicz – Lisa, bez przynależności klubowej.

     Pełne wyniki z dwóch dni poniżej.
DSC_0023.jpgDSC_0221.jpgDSC_0101.jpg
     Już w lutym (18-19.02.2012) zapraszamy do Robsonów na czwarte zawody eliminacyjne z cyklu Halowego Pucharu Warmii i Mazur.

Wyniki 28-29.01.2012         Propozycje 18-19.02.2012

Paulina M.
 

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest już przez płatność elektroniczną DotPay

wybierz zdjęcia i skonsultuj się z nami  <<  kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line

<<Zobacz wszystkie zdjęcia>>

Komentarze

Prześlij nam newsa