Wypoczynek

Jastrzębia Góra również atrakcyjna zimą

Weekendowy wypad nad morze, to dobry sposób na odreagowanie stresów w pracy i odpoczęcie od codziennego miastowego zgiełku.

Zdjęcie185.jpg     Zdjęcie195.jpg

Choć pogoda niezbyt sprzyjała wycieczkom i spacerom po okolicy, to i tak pobyt w pensjonacie mieszczącym się nad otwartym morzem, był dla nas doskonałą formą wypoczynku. Zakwaterowani byliśmy w Domu Wypoczynkowym "Dariusz". Bardzo przytulnym pensjonacie, który poza usługami noclegowymi, świadczy szereg zabiegów  fizykoterapeutycznych.
Poza indywidualnymi pobytami, oferowane są także turnusy rehabilitacyjne. Wyśmienite dania serwowane przez kuchnię. to także jeden z atutów "Dariusza".

Jastrzębia Góra, to miejscowość turystyczna, której gro budynków stanowią pensjonaty i kwatery prywatne. Latem tętni tu życie, zimą jest spokojnie i cicho. Pozamykana większość  barów i knajp wcale nas nie odstraszyła. Właśnie ten spokój był największą atrakcją naszego wyjazdu. Dla osób potrzebujących odpoczynku, takie warunki są idealne.

Zimowy spacer po plaży również ma swoje uroki. Widok wzburzonego morza  i pokryty lodem brzeg, to widok, którego nie uświadczy się tu latem.

Serdecznie zachęcam do spędzania czasu wolnego w miejscowościach, które oblegane latem, również i zimą mają sporo do zaoferowania.

A.S

Komentarze

Prześlij nam newsa