Nowoczesny ośrodek

Bezprzewodowy alarm w stajni

Łatwy i szybki montaż, a chroni przed pożarem i kradzieżą. Bezprzewodowy system opracowany z myślą o budynkach inwentarskich, stajniach już istniejących o kubaturze do 100m.

Cena netto od 850 zł z monitorowaniem CMT:  0ferta alarm bezprzewodowy w stajni

Zabezpieczenie podstawowych pomieszczeń budynku stajni przed włamaniem, a także wczesnego wykrycia pożaru.

Proponowany system (oferta pdf) pozwala zbudować podstawowy, bezprzewodowy system alarmowy z sygnalizacją wykrycia pożaru. Zastosowane czujniki bezprzewodowe pracują z wykorzystaniem jednej baterii przez okres 3 lat. Zintegrowana centrala alarmowa pozwoli Państwu podłączyć do 4 czujników przewodowych i aż 8 czujników bezprzewodowych.

Zastosowane czujniki:

    * czujnik podczerwieni pełniący funkcję sygnalizacji włamania
    * czujnik otwarcia – na drzwi wejściowe, bramy
    * czujnik pożaru

Obsługa systemu jest dostępna za pomocą pilota lub klawiatury.Każde użycie kodu jest identyfikowane w pamięci centrali Micra. Moduł umożliwia również wysyłanie komunikatów SMS o zdarzeniach na obiekcie. W przypadku wykrycia włamania lub pożaru system poinformuje maksymalnie 4 osoby o zaistniałym zdarzeniu z identyfikacją typu czujnika i zdarzenia. Nasza stacja monitorowania bezpłatnie udostępnia podgląd stanu obiektu, historii zdarzeń – zasada działania w zakładce stam view.

Możliwości systemu

Zaproponowany schemat pokazuje w jaki sposób można wykorzystać system w budynku stajni. Zabezpieczenie przed włamaniem podstawowych pomieszczeń: wejście, bramy wejściowe, siodlarnia, w której znajdują się najcenniejsze elementy, których utrata naraża właściciela na ogromne koszty i brak możliwości prowadzenia zajęć, czujniki pożarowe w stajni, siodlarni. Możliwość zdalnej obsługi poprzez komunikaty SMS załączania i wyłączania stajni ze wskazanego numeru komórkowego. Kontrola stanu baterii nadzorowana przez stację monitorowania technicznego CMT, która informuje właściciela obiektu o konieczności dokonania wymiany źródła zasilania przez naszą firmę lub własnoręcznie.

Zaletą proponowanego systemu jest szybkość montażu, zapewniamy uruchomienie w ciągu 1 dnia oraz minimalne koszty inwestycji. Dodatkowo w przypadku działających obiektów brak prowadzenia okablowania – czujniki komunikują się z centralą bezprzewodowo.

www.tmc24.pl

Komentarze

Prześlij nam newsa