Sport

Zawody w Stajni Forest

_DSC0553_kopia.jpgW dniu wczorajszym tj. w niedzielę 15.04.2012r w Warszkowie koło Wejherowa odbyły się Towarzyskie Zawody w Skokach przez Przeszkody. Organizatorem imprezy była Stajnia Forest. Rolę gospodarza pełnił Marcin Nełka – czynny zawodnik, którego możemy spotkać na wielu zawodach skokowych.

Zawody rozpoczęły się chwilę po 10-tej. Jako pierwszy odbył się konkurs mini LL. Po nim kolejno konkursy: LL, L, P z jokerem i N. Na sam koniec odbył się konkurs debiutów, w którym zarówno koń jaki i jeździec po raz pierwszy stanęli na parkurze, wyniki tego konkursu zostały zaliczone do konkursu mini LL.

Choć ranga zawodów była towarzyska, wszystko odbyło się z wielką starannością i profesjonalizmem, a poziom zawodów okazał się wysoki. Parkur choć dobrze ustawiony, nie dla wszystkich okazał się "łaskawy". Nie obyło się bez wyłamań i upadków. Na szczęście nikomu nic się nie stało, elastyczne podłoże dość dobrze amortyzowało upadki 😉 W tym miejscu należy wspomnieć i oddać przysłowiowy "szacun" dla organizatora za obecność służby medycznej na towarzyskich zawodach.

Po zakończeniu zawodów zaprezentowany nam został przejazd kłusaka w sulce. Niektórzy po raz pierwszy mogli podziwiać tak szybko kłusującego konia.
Pogoda dopisała, atmosfera na zawodach była miła. Bliskość lasu sprawiała, że wielu zawodników po skończonym konkursie wybrało się na relaksacyjną przejażdżkę po leśnych duktach. Szkoda tylko, że zgłosiło się tak mało zawodników, a nagrody były znaczące. Mamy jednak nadzieję, że następnym razem frekwencja bardziej dopisze.

Wyniki

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest już przez płatność elektroniczną DotPay

zobacz wszystkie zdjęcia z tych zawodów, wybierz i skonsultuj się z nami  <<  kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line

                                                                                                                             << Zobacz zdjęcia z wszystkich imprez >>

Komentarze

Prześlij nam newsa