Sport

Czekan Cup 2012

g.JPGPodczas IX Zawodów Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody Czekan Cup 2012 wystartowała rekordowa liczba jeźdźców, odbyło się aż 140 przejazdów. Najwięcej zawodników wystartowało w konkursie LL z trafieniem w normę czas, aż 50 zawodników.
W konkursie kl. P zwykły, najlepszym zawodnikiem okazała się zawodniczka KJ Agro-Handel Monika Hojna na koniu Jasyr, drugie miejsce wywalczył Mieszko Dąbrowski z klubu BM Kobylin, a trzecie Katarzyna Sadzka z BM Kobylin. W konkursie kl. L dwufazowym zwyciężył Mieszko Dąbrowski z BM Kobylin, drugie miejsce zajęła Monika Hojna z KJ Agro-Handel, a trzecie Piotr Matławski z LZS Lech Gniezno. W konkursie kl. L zwykłym pierwsze i drugie miejsce na dwóch rożnych koniach zdobył Mieszko Dąbrowski, trzecie miejsce zajęła Marta Kosmowska z KKJ Sawanna. W konkursie kl. LL zwyciężył Wojciech Matyla z BM Kobylin, drugie miejsce zajęła Maria Goss z KJ Dominanta Kicin, a trzecie miejsce wywalczyła Angelika Gozdowska z UKS Master Gniezno.
Zawody przebiegły spokojnie, bez większych incydentów, było parę pomyłek na parkurze, kilka  wyłamań, niegroźnych upadków jeźdźców, ale poziom wyszkolenia zawodników jak i koni był na wysokim poziomie. Wszyscy już nie mogą doczekać się następnych jubileuszowych zawodów za rok.

  www.klubczekan.pl

Komentarze

Prześlij nam newsa