Nowoczesny ośrodek

Kolejne odwiedziny w LARGO

Kolejne odwiedziny w LARGO
Poznaliśmy aktualności z ośrodka…
 
s16.jpg
    Przy okazji relacjonowania Pucharu Sielanki w Warce portal ZABOOKUJ.eu odwiedził nowoczesny ośrodek LARGO (www.largo.zabookuj.eu) w Łosiu koło Warszawy. W rozmowie z nowym prezesem, panem Włodzimierzem Jezierskim, poznaliśmy najświeższe aktualności z życia tej stajni. 
    Zawodnik klubu jeździeckiego, Piotr Sawicki obecnie reprezentuje barwy Largo w Niemczech, gdzie przebywa w stałym treningu z końmi. Zmienił się nieco profil ośrodka i w głównej mierze stanowi on ekskluzywny pensjonat dla koni z najwyższymi standardami, gdzie wygoda pensjonariusza jest na pierwszym miejscu. Nadal dostępne jest nasienie wybitnych ogierów – Kiliana i Pheniksa. 
    Planowana jest również organizacja zawodów w skokach przez przeszkody z udziałem czołowych zawodników ze świata oraz klinik trenerskich z najlepszymi szkoleniowcami z Polski i zagranicy. Są to jednak plany na przyszły rok, o których z pewnością poinformujemy na stronach portalu ZABOOKUJ.eu 
    Zapraszamy do lektury artykułu o Largo w dziale „Nowoczesny ośrodek” oraz rozmowy z poprzednim dyrektorem, Pawłem Sawickim. 
 
Paulina M.
Komentarze

Prześlij nam newsa