Lifestyle

W trosce o skórę naszych przyjaciół

W trosce o skórę naszych przyjaciół

Staramy się dbać o naclovin2_septon_5kg_3.jpgsze zwierzęta najlepiej jak potrafimy. Traktujemy jak członków rodziny – kochamy i rozpieszczamy. Spełnienie wszystkich wymagań i potrzeb wynikających z ich rasy, rozmiarów czy też preferowanej aktywności fizycznej sprawia, że są one szczęśliwe i czują się dobrze u nas w domu. U podstaw dobrostanu każdego zwierzaka leży przede wszystkim dbanie o jego zdrowie.

Clovin II Septon, to produkt, który dba jednocześnie o higienę ludzi i zwierząt, przyczyniając się bezpośrednio do likwidacji groźnych wirusów i bakterii. Ten proszek do prania o unikatowych właściwościach dezynfekujących został przebadany dermatologicznie i jest w pełni bezpieczny dla skóry zarówno ludzi jak i zwierząt. Jest to produkt medyczny, używany między innymi w pralnictwie szpitalnym już od 15 lat do prania pościeli oraz odzieży pooperacyjnej.

clovin2_septon_saszetka.jpgKażdy kto ma w domu- kota, psa, świnkę morską lub chomika wie, że trudno się ustrzec przed uniknięciem ich kontaktu z pościelą. Niestety, wśród zwierząt często występują choroby skóry takie jak np. świerzb lub grzybica. Nie zawsze musimy obawiać się tego, że zachorujemy, ale możemy mieć spokojny sen w czystej pościeli i pozwalać od czasu do czasu na słabostki do naszych milusińskich, którym zdecydowanie ciężko odmówić wskoczenia na kołdrę lub poduszkę.

W przypadku choroby skórnej zwierzęcia małego lub większego, kiedy weterynarz określa schemat leczenia, opiekunowie dostają informację o konieczności wymiany posłania psa, kota lub w przypadku miłośników koni – kosztownej wymiany derki lub potnika. Mając na uwadze wysoki koszt zakupu tychże akcesoriów, ekonomicznym i dobrym rozwiązaniem wydaje się użycie proszku Clovin II Septon do dezynfekcji, gdzie koszt 1 prania to ok. 5 zł.

Zamieniając standardowy proszek na proszek Clovin II Septon nie zmieniamy przyzwyczajeń ale co najważniejsze – zyskujemy efekt dezynfekcji. Proszek dostępny jest w postaci saszetek lub w ekonomicznym opakowaniu 5kg w firmowym sklepie internetowym: www.wash-expert.pl . Na 1 pranie wystarcza 1 saszetka o gramaturze 115g. Nie ma potrzeby dodawania innych środków piorących.

Zachęcamy do wypróbowania i cieszenia się z beztroskiego obcowania z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Więcej na www.dezynfekcja-prania.pl

clovin2_septon_banner.jpg

Uwaga KONKURS !!!   << zobacz szczegóły >>

Komentarze

Prześlij nam newsa