Lifestyle

GALOPEM – Targi Jeździeckie w Kielcach

galopem.jpgI Salon Jeździectwa i Sprzętu Jeździeckiego „GALOPEM”, który odbędzie się w Targach Kielce od 16 do 18 listopada 2012 to jedna z wielu debiutujących w tym roku wystawa kierowanych do hobbystów i pasjonatów.

Targi kierowane są nie tylko do firm zajmujących się produkcją, sprzedażą i dystrybucją sprzętu akcesoriów i odzieży jeździeckiej lecz także do wszystkich miłośników koni i jazdy konnej.

Trzydniowe targi zaplanowane zostały tak, aby wystawcy, klienci i goście targów mieli czas na zapoznanie się z całą gamą produktów prezentowanych na targowych stoiskach. Możliwość zobaczenia tego co pojawi się w sprzedaży w roku 2013, to dla miłośników jazdy konnej, klubów i szkółek jeździeckich, hodowców koni czy gospodarstw agroturystycznych nie lada gratka. GALOPEM to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce Środkowo-Wschodniej, w którym w jednym czasie i miejscu można zapoznać się z tak szeroką ofertą branży jeździeckiej.

Zakres branżowy Salonu obejmuje między innymi sprzęt, akcesoria i odzież jeździecką. Firmy prezentować będą wyposażenie stajni i ujeżdżalni, prodkty stosowane w pielęgnacji koni a także pojazdy i przyczepy do przewozu koni. Salon GALOPEM to miejsce, w którym będzie można zapoznać się także z ofertą turystyczną dotyczącą jeździectwa a swoje ekspozycje pokażą też związki jeździeckie i wydawnictwa prasy branżowej.

Targom GALOPEM towarzyszą:
– Salon Sprzętu Myśliwskiego i Łowieckiego „DARZ BÓR”,
– Salon Sprzętu i Akcesoriów Wędkarskich „WĘDKOMANIA”,
– Salon Sprzętu i Pojazdów Motoryzacyjnych „MOTO-HOBBY”.  

 

       TK_.jpg

Komentarze

Prześlij nam newsa