Lifestyle

Portal ZABOOKUJ.eu rośnie w siłę!

Portal ZABOOKUJ.eu rośnie w siłę!
Dzięki Państwu coraz łatwiej nas znaleźć
 
sciana.jpg  Portal ZABOOKUJ.eu istnieje w świecie jeździectwa i turystyki już 3 lata. Przez ten czas uczestniczyliśmy w wielu mniejszych i większych imprezach branżowych. Były to zarówno zawody towarzyskie i regionalne, jak również wydarzenia międzynarodowe: CSIO3* Sopot, Cavaliada, Strzegom Horse Trials czy Trakehner Hengstmarkt. W tym roku po raz pierwszy podjęliśmy się zorganizowania Towarzyskich Zawodów w Skokach przez Przeszkody, które odbyły się w Stajni Mezowo i cieszyły się dużą popularnością. 
   Jednak największą radość sprawia nam ciągle rosnąca popularność portalu. Nasze starania i prace nad atrakcyjnością treści oraz pozycjonowaniem w wyszukiwarkach nie idą na marne. Obecnie zajmujemy czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania kluczowych haseł związanych z jeździectwem i turystyką. Tym samym strony internetowe naszych klientów również są na wysokich miejscach. 
   Tego wszystkiego nie osiągnęlibyśmy, gdyby nie Państwa wizyty na zabookuj.eu, kliknięcia „Lubię to!” na Facebook’u oraz polecanie nas znajomym. Serdecznie Państwu dziękujemy za okazane zaufanie, zainteresowanie i kibicowanie portalowi. 
 
Redakcja ZABOOKUJ.eu
Komentarze

Prześlij nam newsa