Sport

Konsultacje z Anną Piasecką

Konsultacje ujeżdżeniowe z Anną Piasecką w Sławutówku

4.jpgW miniony weekend tj. 5-6 stycznia 2013r. w Stajni Sławutówko odbyły się ujeżdżeniowe warsztaty – konsultacje z jedną z najbardziej znanych trenerek polskiego dresażu, p. Anną Piasecką, trenerem Kadry Narodowej Juniorów i Młodych Jeźdźców.

W zajęciach wzięły udział zawodniczki ujeżdżenia z pomorza, a także zawodniczki WKKW. Trener Anna Piasecka ma ogromne doświadczenie nie tylko w ujeżdżeniu, ale również w dyscyplinie WKKW, w której przez wiele lat czynnie uczestniczyła osiągając międzynarodowe sukcesy.

Przez dwa dni, co godzinę od 9 do 18 prowadzone były treningi. Poziom uczestników jak i koni był zróżnicowany, od tych stawiających pierwsze kroki w dresażu do tych już bardziej zaawansowanych. Pani trener dostosowywała ćwiczenia do umiejętności, czujnym okiem wyłapywała i korygowała błędy jeźdźca oraz dawała bezcenne rady, co do dalszego treningu.

Konsultacje można uznać za bardzo udane, choć nie wszystkim przypadł do gustu sposób ich prowadzenia. Jak wiemy najważniejsze są podstawy  (na co trener kładła największy nacisk) i bez perfekcyjnego ich opanowania progres w treningu nie jest możliwy, zważywszy na to jak trudną i wymagającą dyscypliną jest dresaż.
Wszystkich zadowolonych i tych, którzy chcą skorzystać z wiedzy i doświadczenia Anny Piaseckiej, zapraszamy do Sławutówka na kolejne konsultacje już na początku lutego.

A.S

Komentarze

Prześlij nam newsa