Hodowla

Zakład Treningowy Starogard Gd.

Zakład Treningowy Starogard Gd.
Nabór klaczy szlachetnych 2013…
 
   Dzisiaj, czyli w piątek (22.02.2013), w Stadzie Ogierów w Starogardzie Gdańskim  odbyły się kwalifikacje klaczy do Zakładu Treningowego. Są to drugie wstępne sprawdziany klaczy w tym roku. Pierwszy odbył się 2. lutego w Bogusławicach. 
   Komisja kwalifikacyjna, w której skład weszli panowie Andrzej Matławski – dyrektor Stada Ogierów w Gnieźnie oraz Jarosław Szymoniak – specjalista ds. hodowli koni Związku Hodowców Koni Wielkopolskich, przyjęła do stacjonarnego wierzchowego treningu 60-dniowego 18 klaczy. Wśród nich znalazło się 11 koni 3-letnich, trzy 4-letnie oraz cztery 5-letnie. 
   Kolejne nabory do ZT odbędą się w 26. lutego w Książu dla klaczy śląskich do treningu zaprzęgowego oraz 15. marca w Bielicach dla klaczy szlachetnych do treningu wierzchowego. 
 
Nieoficjalne wyniki kwalifikacji w Starogardzie Gd.:  Kwalifikacje_klaczy Starogard Gd.      

   Wyniki kwalifikacji Bogusławice   Terminarz_ZT_klaczy 2013 
Paulina M.
 
    DSC_0513.JPG   DSC_0525.JPG

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
Komentarze

Prześlij nam newsa