Sport

Szkółkowy Puchar Otwarty

Szkółkowy Puchar Otwarty

_DSC0308_kopia.jpgW dniu 02 czerwca 2013r.  na placu piaskowym sopockiego Hipodromu odbył się Szkółkowy Puchar Otwarty. Organizatorkami tego wydarzenia były: Agnieszka Racja, Agnieszka Eliks, Małgorzata Marcinkowska i Aleksandra Widulińska.
Takie zawody to doskonała okazja do postawienia pierwszych kroków na parkurze. Wśród uczestników mogliśmy oglądać najmłodszych debiutujących zawodników na kucykach, bardziej zaawansowanych oraz w wyższych konkursach już doświadczonych zawodników.
Rozegrano pięć konkursów rozpoczynając i kończąc konkursami dla najmłodszych. Jako pierwszy odbył się konkurs Krzyżaczkowy, następnie konkursy o wysokości przeszkód 60 cm, 80 cm i 100+ cm, a na zakończenie konkurs Mini mini dla kucyków. Zawody sędziowała Aleksandra Widulińska.
Wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli o najlepsze lokaty i wiekszości im się udało. 90% przejazdów było bezbłędnych, a parkur (choć mogło się wydawać inaczej) wcale nie należał do najłatwiejszych. Spore odcinki galopu i zakręty zmuszały zawodników do większej koncentracji, co zaawocowało precyzją przejazdu.
Frekwencja zarówno wśród zawodników jak i publiczności dopisała. Organizatorzy zapewnili punkt gastronomiczny, tak więc można było się posilić potrawami z grilla. Wspaniała słoneczna pogoda i zielona trawa wokół parkuru zachęcały do piknikowania.
Cieszy nas fakt, że organizatorki pomyślały o naszych miluśinskich i dały im szansę, by mogły spróbować swoich sił i porywalizować w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Wszyscy zawodnicy i ich trenerzy bardzo przyłożyli się do zawodów, co oczywiście przełożyło się na dobre wyniki ale także na staranne przygotowanie koni i jeźdźców.
Równolegle do Szkółkowego Pucharu Otwartego, rozgrywały się Zawody Towarzyskie w skokach, odbywające się na parkurze głównym.

Wyniki Szkółkowy Puchar Otwarty 02-06-2013

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest już przez płatność elektroniczną DotPay
zobacz wszystkie zdjcia z tego wydarzenia, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line

<<  Zobacz wszystkie zdjęcia z wszystkich imprez  >>

Komentarze

Prześlij nam newsa