Lifestyle

Konie i sztuka

Konie i sztuka

DSC_0590_kopia.jpgKonie, psy, koty, pejzaże i inne. Łącznie 92 obrazy mogliśmy podziwiać na wernisażu, który odbył się w ośrodku jeździeckim KUMAKI w Bąkowie k/ Kolbud.
Czternaście uczennic warsztatów artystycznych, prowadzonych przez artystkę rzeźbiarkę Dorotę Białczak, zaprezentowały swoje prace malarskie. To już trzecia wystawa poświęcona owocom pracy tych zajęć.
Impreza rozpoczęła się o godz. 18.30 oficjalnym przemówieniem pani Doroty, którym wprowadziła nas w  świat sztuki, jednocześnie podsumowując dotychczasową pracę jej uczennic.
W podziękowaniu za przekazaną wiedzę, doświadczenie, naukę i nadzór prac nad warsztatami, jedna z uczennic wykazała się także talentem literackim i napisała wiersz dedykowany pani Dorocie.  
Głównym tematem wystawy były konie, które są pasją artystki.
Poza tym psy rożnych ras, koty, Afryka oraz pejzaże w różnych porach roku.
Zaproszeni goście mogli podziwiać przepiękne dzieła, zakupić je, a także delektować się słodkościam przygotowanymi przez organizatorki. Jak widać talent artystyczny i kulinarny idzie w parze.

Wszystkich, którzy chcą spróbować swoich umiejętności artystycznych serdecznie zapraszamy na warsztaty.
Zachęcamy także do skorzystania z oferty wypoczynku połączonej z zajęciami rzeźbiarskimi lub malarskimi. Pragnących zakupić obrazy prosimy o kontakt z artystką.

Więcej informacji i kontakt

A.S

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest już przez płatność elektroniczną DotPay
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzeniawybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line

<<Zobacz zdjęcia z pozostałych imprez>>

Komentarze

Prześlij nam newsa