Nowoczesny ośrodek

Podgrzewany wieszak na siodło

Podgrzewany wieszak na siodło

002.jpgWilgotne, pachnące stęchlizną czapraki, kaski, siodła, rękawiczki?
Tego typu kłopoty od zawsze doskwierały osobom jeżdżącym konno i ich czworonożnym przyjaciołom.
Nieogrzewane stajnie, słabo ogrzewane siodlarnie nie  sprzyjają właściwej pielęgnacji sprzętu.
W okresie jesienno – zimowym problem staje się szczególnie dotkliwy.
Niskie temperatury, duża wilgotność, opady atmosferyczne, brak ciepłych promieni słońca nie pozwalają na powieszanie rzeczy jeźdźca na dworze i ich wysuszenie.
Po nawet krótkiej jeździe czaprak i kask są  równie mokre jak koń. Trzeba je w jakiś sposób wysuszyć, a tradycyjnych grzejników jest zazwyczaj w stajni za mało.
Tu z pomocą jeźdźcowi przyjdzie innowacyjny produkt na rynku, czyli podgrzewany wieszak na sprzęt jeździecki. Podgrzewany wieszak na siodło to absolutna nowość na światowym rynku jeździeckim. Stworzony został z myślą o codziennej higienie sprzętu jeździeckiego i zdrowiu Twojego czworonożnego partnera.
Kształt wieszaka został idealnie dopasowany do kształtu siodła z czaprakiem.
Można na nim suszyć również kask, rękawiczki, derkę i inne akcesoria.
Wieszak można instalować w każdym pomieszczeniu  posiadającym doprowadzenie energii elektrycznej. Jest tylko jeden warunek , a mianowicie musi to być pomieszczenie wewnątrz budynku, w którym nie hula wiatr. Nawet niska temperatura nie jest przeciwwskazaniem do montażu. Wystarczy napełnić wieszak płynem niezamarzający do c.o.
W wersji podstawowej w wieszaku została zastosowana grzałka o mocy 300W. Tworzy ona razem z termostatem i wyłącznikiem czasowym  energooszczędny zestaw na każdą kieszeń, z możliwością regulacji temperatury. Znaleźliśmy też sposób w razie  problemów z energią elektryczną . Wystarczy w takim przypadku podłączyć wieszak do instalacji centralnego ogrzewania.
Konserwacja wieszaka jest banalna. Należy  go od czasu do czasu umyć oraz sprawdzić poziom czynnika grzewczego w środku.

Suche czapraki i siodła to wygoda i komfort dla użytkowników stajni i ich koni.
Wszystkim użytkownikom stajni życzymy efektywnego suszenia.    

Wieszak do nabycia w naszym sklepie www.sklep.zabookuj.eu !!!         << Kup podgrzewany wieszak na siodło >>

www.pikador.net

A.S

Komentarze

Prześlij nam newsa