Lifestyle

Serial Zaklinacze koni

Heartland: Zaklinacze koni

heartlandI.pngSerial na podstawie książki napisanej przez Lauren Brooke, pt. „Heartland”. W polskiej wersji dostępne są 2 sezony, natomiast w wersji oryginalnej, czyli angielskiej, możemy obejrzeć ich aż 7. W Polsce serial emitowany jest przez „AXN White” od 1 października 2013 roku – codziennie o 9:10 i 15:05, możemy znaleźć go również na VOD Onet. << link >>
Serial opowiada o cudownym miejscu, w którym każdy skrzywdzony koń może poczuć się bezpiecznie, o prawdziwie zakochanych w koniach ludziach, którzy poświęcają wszystko, aby pomóc tym cudownym zwierzętom. Główna bohaterka zmaga się z wieloma problemami, nie tylko związanymi z końmi, ale również z rodziną, miłością czy szkołą. Amy po śmierci matki próbuje przejąć jej obowiązki związane z końmi. Na szczęście, dziewczyna może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół.

Zaklinacze_koni.jpgCiekawym urozmaiceniem jest porównanie dwóch stylów jazdy – klasycznego i westernu. Bohaterowie wybierają się na przejażdżki w westernowych siodłach, jeżdżą na spędy bydła, ale również biorą udział w zawodach skokowych, zdobywają flo, rywalizują ze sobą w siodłach klasycznych.
Serial będzie odpowiadał zarówno młodszym, jak i starszym osobom, niezależnie od wieku, każdy miłośnik koni, natury i piękna znajdzie w „Heartland” coś dla siebie.

K.G.

Komentarze

Prześlij nam newsa