Sport

Skoki w Kwiekach

0153.jpgTrzeci dzień zawodów pełen emocji i decydujących konkursów.
W finale Rundy koni 6-letnich zwyciężył Patryk Miśkiewicz na Portosie. Finał Dużej Rundy należał do Jacka Zagora i Limequila. Średnia Rundę wygrał Błażej Gilla na Nobel du Forest. Podium w Grand Prix należało do Weroniki Wilskiej dosiadającej Cassato.

Gratulujemy!

W drugim dniu zawodów dziewczyny rządziły w Kwiekach.
W LL wygrała Natalia Leper, w P wygrała Paulina Statkiewicz, a ekipa z Kwidzyna zajęła pierwsze trzy miejsca, w Małej Rundzie mogliśmy zobaczyć bój Moniki Pasik i Jacka Zagora, ale wygrała Monika. W Średniej Rundzie widać było, że i Tomasz Miśkiewicz (gospodarz) i Jacek Zagor byli już mocno zdeterminowani, ale Weronika Wilska pięknym przejazdem wjechała na pierwsze miejsce i już go nie oddała, a Monika Pasik była trzecia.

Przed Dużą Rundą w powietrzu nad Kwiekami wisiała burza. Tomasz Miśkiewicz z Kaszubskiego Stowarzyszenia, na klaczy świetnej klaczy Dimequya pojechał czysto, ale ciut za spokojnie. Zupełnie Mu się nie udzieliła burzowa atmosfera. Za to Jacek Zagor na Bursztynie w mocno bojowym nastroju miał świetny, agresywny przejazd. Cóż z tego, skoro na Weronikę Wilską dzisiaj nie było mocnych. Płynnie, czysto, piekielnie szybko, z uśmiechem na ustach i tak zameldowała się na końcowych celownikach z trzy sekundową przewagą nad starszym kolegą. A burzy jak nie było, tak nie było
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy waleczności (niektórzy spadali z siodeł za celownikami).

Wyniki ZO-B Kwieki 16-18.05    Wyniki ZR-B Kwieki 16-18.05

www.sportykonne.pl

Komentarze

Prześlij nam newsa