Puchar Zabookuj.eu na wyścigach – III cz.

25-26.07.2014

I część – 12-13.07.2014
II część – 19-20.07.20174
III część lipcowych Wyścigów Konnych w 2014 na Hipodromie w Sopocie –  25-26.07.2014

13.jpg Ostatni, szósty dzień wyścigów na sopockim Hipodromie stanął pod znakiem… szóstej gonitwy o Puchar portalu Zabookuj.eu! Wyścig był niezwykle emocjonujący, gdyż z całej stawki 7 koni na starcie pojawiły się tylko 4.

79.jpg Od samego początku prowadził pięknie malowany, kasztanowaty Element pod dżokejem Szczepanem Mazurem. Team portalu obstawił zakłady właśnie na tą parę i wygrana trafiona!!!

86z.jpg Właściciel konia, trener i dżokej otrzymali pamiątkowe trofea wykonane własnoręcznie ze szkła przez znaną artystkę, która wtopiła w grzywę koni złoty piach. Przyciągały uwagę wszystkich, nawet Pani Prezes Hipodromu Magdaleny Rutkowskiej, a także Pana Jacka Łojka oraz widownię.

18.jpg Sobota okazała się równie szczęśliwym dniem dla innych właścicieli koni, trenerów i dżokejów. Gonitwę o Puchar Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice, wręczanego przez Prezesa Jerzego Sawkę wygrała młoda klacz Shila. Gdy pokonywała umowną linię mety, radości nie było końca – zwłaszcza wśród osób, które postanowiły obstawić na nią w kasach. W gonitwie koni czystej krwi arabskiej dominował Groblin.

94.jpg W konkursach kłusaków również nie brakowało emocji. Pierwszą gonitwę wygrała Tequila Dance, natomiast w drugiej zwyciężył Tribal Dance, pokonując o 14 mm Usitę.

93.jpg Uwagę zwrócił Sylwester Bagiński – zawodnik, trener oraz właściciel koni. Wyróżniał się pomarańczowym strojem, ponadczasową brodą i zajmowanymi dobrymi pozycjami, często w czołówce.

61k.jpg Słoneczne popołudnie uwiecznił również finał konkursu kapeluszy prowadzony przez znaną blogerkę Shiny Syl. Kobiety w każdym przedziale wiekowym pokazały piękne sukienki i nakrycia głowy, toczki, kapelusze. Każda z pań zachwycała kreacją, więc wybór najlepszej trójki był niewątpliwie bardzo trudnym zadaniem.

66k.jpg Wygrała bardzo sympatyczna pani Krystyna. Na podium uplasowały się również pani Jadwiga oraz pani Beata. Wszystkie panie zostały nagrodzone,

Wszystkim gratulujemy!

Ostatnia wyścigowa sobota tego roku w Sopocie za nami! Mamy nadzieję, że spotkamy się w tym samym miejscu już w 2015.