Sport

Krzysztof Ludwiczak w Austrii

11-14.09.2015
 
Sukces Krzysztofa Ludwiczaka na zawodach w Austrii! 
Polak zwycięża w konkursie Grand Prix podczas CSI.
 
Zowieja.jpg
 
      W ostatni weekend  kilkoro naszych zawodników wystartowało na zawodach CSI w austryjackim Lamprechtshausen. Najważniejszy konkurs całych zawodów, wygrał polski zawodnik, Krzysztof Ludwiczak na ogierze Zowieja. Do rozgrywki zakwalifikowało się 9 par, tylko trzy z nich pokonały parkur rozgrywki bezbłędnie. Poniżej prezentujemy przejazd naszego zawodnika. Świetne 10 miejsce w tym samym konkursie zajęła także nasza zawodniczka Paulina Malinowska na Cherivell, która pokonała parkur bez błędów na przeszkodach, niestety z niedużym przekroczeniem normy czasu , to dalo jej 1 punkt karny i pozwoliło uplasować się tuż za finałową dziewiątką. Bardzo dobrze spisał się także aktualny Mistrz Polski Juniorów, Andrzej Opłatek na El Campie. Po bardzo dobrym przejeździe odnotował on jedną zrzutkę. Warto podkreślić, że p.Andrzej jest podopiecznym Krzysztofa Ludwiczaka, który oprócz roli jeźdźca świetnie sprawdza się w roli trenera. Obecnie trenuje z p.Opłatkiem w klubie HEAA Turek, wcześniej szkolił na dosiadanych przez siebie niegdyś koniach Maksymiliana Wechtę. 
Serdecznie gratulujemy! I zaciskamy kciuki bowiem nasi zawodnicy jadą teraz do Arezzo, na ostatnie zawody na otwartym hipodromie w tym roku.  
zowieja2.jpg
 
Poniżej prezentujemy linki do filmów z przejazdów naszych zawodników:
 
Krzysztof Ludwiczak Zowieja
https://www.youtube.com/watch?v=C3x3-_G8kg&list=UUte6H1lJqCxGisHS_Eb9V9w 
 
Andrzej Opłatek – El Camp
https://www.youtube.com/watch?v=V106cn9gofw&list=UUte6H1lJqCxGisHS_Eb9V9w
 
Paulina Malinowska- Cherivell 
https://www.youtube.com/watch?=V106cn9gofw&list=UUte6H1lJqCxGisHS_Eb9V9w 
Komentarze

Prześlij nam newsa