Lifestyle

Pomoc dla Monsuna

3.jpgGorąco apelujemy o wsparcie akcji. Życia Herkulesa nie udało się uratować. Jednak wspólnym działaniem mamy szansę pomóc w leczeniu Monsuna.

W tym tygodniu doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Odszedł Herkules, a Monsun wymaga kosztownego leczenia. Te dwa konie brały udział w naszych szkoleniach i dzielnie znosiły pierwsze próby kursantów w nauce wzajemnego porozumiewania się. Sprawdziły się jako nauczyciele trudnego języka equus. Kursanci dzięki tym koniom mieli szansę nauczyć się podstaw pracy z ziemi oraz popracować nad własną mową ciała by to porozumienie stało się czytelne i efektywne. Jesteśmy pewni, że nauka ta procentuje w pracy z innymi końmi.
Monsun wymaga leczenia w klinice. Apelujemy o pomoc w zebraniu środków finansowych na pokrycie kosztów leczenia. Dajmy szansę Monsunowi na odzyskanie zdrowia i powrót do sprawności, by mógł być nauczycielem kolejnych osób, które chcą poznać trudną sztukę porozumiewania się z końmi.
W tym celu udostępniamy nasze konto fundacyjne.
Prosimy o dokonywanie wpłat z dopiskiem w tytule przelewu Na leczenie Monsuna lub Dla Monsuna. Jednocześnie zobowiązujemy się, że cała kwota jaka wpłynie, zostanie przeznaczona na ten cel.

Konto bankowe:

RaiffeisenPolbank
47 1750 1019 0000 0000 2221 6074

Fundacja na Rzecz Rozwoju i Edukacji EquusEko
ul. Słoneczna 2
62-025 Czerlejnko

http://westernhobby.pl/pomoc-dla-monsuna
 

Komentarze

Prześlij nam newsa