Nowoczesny ośrodek

VETERICYN®

Vetericyn Hydrogel

Vetericynn.jpgStosowany miejscowo oczyszcza oraz usuwa martwą tkankę z rany. Czyści ostre wysiękowe zapalenie skóry (tzw. hot spots). Nie zawiera sterydów, antybiotyków nie jest toksyczny i nie wymaga spłukiwania. Działanie Vetericyn® oparte jest na technologii Microcyn®. W skład preparatu wchodzi tlenochlorek, związek chemiczny podobny do tego produkowanego przez układ immunologiczny. Nie podrażnia zdrowej tkanki, posiada neutralne pH i nie powoduje bólu po zaaplikowaniu. Polecany także na sarkoidy!

Vetericyn® jest przyspieszającym gojenie, łatwym w użyciu przełomowym produktem stworzonym do stosowania na rany, podrażnienia, otarcia, owrzodzenia skóry, grzybice, wysypki oraz infekcje bakteryjne oka czy ucha. Skutecznie usuwa drobnoustroje bakterie, przy czym jest delikatny dla zdrowej tkanki – może być stosowany bezpośrednio do oka i ucha.

veter.jpg

Vetericyn® naśladuje wybuch oksydacyjny -odpowiedź układu immunologicznego na infekcje. Organizm traktuje go jako przyjazny atak sojuszników i pozwala na usunięcie wirusów, grzybów, zarodników a nawet antybiotykoodpornych szczepów bakterii.

Testy laboratoryjne wykazały, że Vetericyn® usuwa 99.9999% większości jednokomórkowych patogenów w 30 sekund po aplikacji. Usuwa nieprzyjemny, zwabiający owady zapach, zapewniając spokój zwierzętom przebywającym na zewnątrz. Nie zawiera zabronionych w sporcie substancji, sterydów, alkoholu, jodyny czy antybiotyków.
Vetericyn® jest biodegradowalny i może być stosowany podczas terapii innymi preparatami czy lekami.

Vetericyn® radykalnie redukuje swędzenie oraz stan zapalny, co spowoduje, że „pacjent” nie będzie drapał, gryzł czy lizał rany. Zwierzęta mogą lizać miejsce pokryte preparatem bez żadnego ryzyka. Testy udowodniły, że Vetericyn® skraca czas gojenia o ok. 60%. Vetericyn® zaczyna działać po kilku sekundach, wzmaga ukrwienie co zwiększa dostawę substancji leczniczych do miejsca zranienia. Wspomaga usuwanie drobnoustrojów, bakterii i wirusów poprzez dostarczenie większej ilości tlenu w ciągu 30 sekund i utrzymuje ten stan do 36 godzin.

veteric.jpg

Skład: Elektrolizowana woda (H2O)(99.97%), chlorek sodu (NaCl)(0.023%), podchloryn sodu
(NaOCl)(0.004%) i kwas chlorowy (HOCl)(0.003%).

Sposób użycia:
Usunąć włosy z powierzchni zranionej czy zainfekowanej. Spryskać preparatem powierzchnię oraz wnętrze rany. Jeżeli to konieczne, namoczyć preparatem gazę i przyłożyć do czyszczonego miejsca. Powtarzać 3 razy dziennie. Spłukiwanie nie jest konieczne.

Preparatu Vetericyn® nie wolno zamrażać ani trzymać w nasłonecznionym miejscu!

Pozostaje sterylny po otwarciu butelki. Okres przydatności do użycia wynosi 18 miesięcy.

Dostępny w naszym sklepie w dobrej cenie !    << kup Vetericyn >>

www.vetericyn.pl

Komentarze

Prześlij nam newsa