Lifestyle

L1 w Sopocie

L1 w Sopocie

DSC_0015_kopia.jpgHipodrom Sopot do tej pory kojarzony był z zawodami CSIO, WKKW, wyścigami. Po rewitalizacji uległa zmianie nie tylko architektura ale także różnorodność zawodów, imprez, szkoleń i kursów, które odbywają się na tym obiekcie.

Bridleless Cup 2014, czyli zawody w jeździe bez ogłowia, które odbyły się 11 listopada tego roku, były przełomem jeżeli chodzi o jeździectwo naturalne w naszym regionie. Krótkie pokazowe sesje z koniem, które prowadził w przerwie pomiędzy konkursami lider JNBT Andrzej Makacewicz, spotkały się z szerokim zainteresowaniem. Prezes Hipodromu Pani Magdalena Rutkowska od razu zgodziła się na organizację kursów JNBT i po niecałym miesiącu od zawodów zaplanowano pierwszy kurs.

Kurs L1 czyli Level 1 Relations – Zaufanie odbył się na sopockim hipodromie w dniach 5-7 grudnia 2014.
W kursie udział wzięło łącznie 9 osób i 4 konie o zróżnicowanych charakterach: arab, dwa folbluty po wyścigach i wielkopolak. Zajęcia teoretyczne odbywały się w sali przy Hali Pomarańczowej. Zajęcia praktyczne z końmi na hali zwanej "starą stodołą". Mimo chłodu wszyscy uczestnicy dzielnie i z uśmiechem chłonęli wiedzę jaką miały do przekazania trenerki JNBT. Zajęcia prowadziły: Aleksandra Najman oraz Katarzyna Mroczkowska.

Kolejny kurs L2 odbędzie się w Przywidzu w dniach 23-25 stycznia 2015.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.jnbt.pl

A.S
Zabookuj.eu

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
Komentarze

Prześlij nam newsa