Sport

Konsultacje z Katarzyną Milczarek

11-12.12.2014

Konsultacje z Katarzyną Milczarek

     DSC_0609.JPGW dniach 11 i 12 grudnia miłośnicy dyscypliny ujeżdżenia mieli niebywałą okazję uczestniczyć w konsultacjach ujeżdżeniowych oraz szkoleniu licencyjnym z utytułowaną zawodniczką tejże dyscypliny, wielokrotną Mistrzynią Polski Katarzyną Milczarek. Konsultacje odbyły się tuż przed weekendowymi zawodami regionalnymi w ujeżdżeniu zaliczanymi do cyklu Winter Cup, którego pomysłodawczynią jest Pani Marlena Gruca- Rucińska.
     Konsultacje rozpoczęły się w czwartek w godzinach popołudniowych od treningów indywidualnych 8 par. Każdy trening pary trwał po ok. 30-40 minut. W tym czasie Pani Marlena przedstawiała zawodników i konie uczestniczące w treningach. Każdy z uczestników podczas treningu mógł liczyć na wiele cennych informacji, które na pewno wniosły coś w jego świadomość jeździecką oraz dały wiele wskazówek, które z pewnością przyniosą stały rozwój tych par.
     
DSC_0363.JPGDrugi i ostatni już dzień konsultacji rozpoczął się o poranku przywitaniem uczestników (konsultacji, szkolenia, wolnych słuchaczy) oraz wykładem o roli i znaczeniu szkoleniowca w rozwoju jeździeckim, który poprowadził Pan Arkadiusz Weckwert. Kolejny blok teoretyczny, tym razem prowadzony przez Panią Małgorzatę Pawłowską podzielony został na dwa bloki wykładowe, którego tematem były „Główne aspekty szkolenia jeźdźca na poszczególnych etapach rozwoju”. Po krótkiej przerwie na sopockiej hali mogliśmy ponownie obserwować treningi indywidualne 8 par, który poprowadziła Pani Katarzyna Milczarek. Licznie zgromadzona publiczność, jaką byli wolni słuchacze ze skupieniem słuchała cennych rad tak doświadczonej zawodniczki, jaką jest Pani Kasia. Okazję uczestniczenia w konsultacjach miały także trzy pary zawodnik- kuc. Kuce pokazały, że pomimo swoich niewielkich gabarytów nie ustępują niczym dużym koniom.
Jeźdźcy uczestniczący w konsultacjach w weekend mieli okazję wykorzystać świeżo zdobytą wiedzę podczas zawodów ujeżdżeniowych. Zawody te zaliczane były do cyklu zawodów ujeżdżeniowych Winter Dressage Cup. Cykl ten powstał z inicjatywy Pani Marleny Grucy-Rucińskiej.

Na kolejne konsultacje zapraszamy 15-16 stycznia 2015.

K.K
Zabookuj.eu

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
 

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatności


GALERIA ZDJĘĆ PICASSA

————————————————————————————————————————–

 

Konsultacje z Katarzyną Milczarek, szkolenie licencyjne oraz rozpoczęcie Winter Dressage Cup

1.jpgW dniach 11-12 grudnia 2014 na Hipodromie w Sopocie odbędą się konsultacje ujeżdżeniowe z Katarzyną Milczarek oraz Szkolenie licencyjne w ujeżdżeniu zaliczane do przedłużenia licencji PZJ.

Program

Konsultacje rozpoczną się w dniu 11.12.2014 w godzinach popołudniowych od 15.30

Lista przyjętych par:
A Skrzeszewska /Unlimited
A.Skrzeszewska/Tasillo I
A.Skólska /Pasja
D.Kosecka/Bossier
N.Karch/Dasookwat by Piaffe
A.Lenartowicz/Tin Rock
A.Lesner/Valentijn
A.Lesner/Force

Lista rezerwowa:
1. K.Domagalska/Koral
2. Agnieszka Łojas/Figaro Fion
3. Monika Olejniczak/Danzante

Rezerwacja boksów do 08.12.2014 agatajarzycka@gmail.com

Zawodników z listy rezerwowej prosimy o kontakt z Marleną Grucą ws ewentualnego przyjęcia na konsultacje +48 602 759 295

Szkolenie licencyjne w ujeżdżeniu zaliczane do przedłużenia licencji PZJ odbedzie się 12.12.2014 o godz. 9.00.

Winter Dressage Cup – I eliminacja

W dniach 13-14.12.2014 odbędą się zawody ujeżdżeniowe rozpoczynające cykl zawodów Winter Dressage Cup.

Propozycje zawodów

DSC_0634_kopia.jpg  DSC_0059_kopia.jpg

A.S

Komentarze

Prześlij nam newsa