Sport

Winter Dressage Cup I rozpoczęte!

13-14.12.2014

Winter Dressage Cup 2014 rozpoczęte!

DSC_0899_kopia.jpgW miniony weekend tj. 13-14 grudnia na Hali Pomarańczowej sopockiego hipodromu rozpoczął się zimowy cykl zawodów ujeżdżeniowych pod nazwą  Winter Dressage Cup.
Zawody te były poprzedzone dwudniowymi konsultacjami ujeżdżeniowymi z Mistrzynią Polski Katarzyną Milczarek. Część zawodniczek, które brały udział w szkoleniu wykorzystała świeżo zdobytą wiedzę już na pierwszych eliminacjach Dressage Winter Cup.
Zawody ujeżdżeniowe rozpoczęły się w sobotę ok. godz. 9.00 konkursami L2, L3 rangi towarzyskiej, a zakończyły konkursem CS-1. Niedzielne konkursy były kontynuacją rozpoczętych dzień wcześniej rund. Łącznie rozegrano każdego dnia po czternaście konkursów w tym pięć konkursów kategorii kuce.
W konkursach towarzyskich triumfowały: w L2 Barbara Brzezińska na Bartusiu z wynikiem 60,682%, w L3 Natalia Klebba na Oktawie z wynikiem 130%.
W L rangi regionalnej pierwsze miejsce zdobyła Paula Mańczak na Fazz-Tetti uzyskując łączny wynik 133,864%. W kategorii L-Kuce podium należało do Doroty Lost i Kaktusa 111,364 %.
Konkurs klasy P należał do reprezentantki Sopockiego Klubu Jeździeckiego – Marty Orłowskiej na Marco. Para ta zwyciężyła w całym konkursie P. W rundzie P1 i P4 uzyskując wynik 127,721 % , w rundzie P2 i P3 126,964%. Również podwójne zwycięstwo w P, tylko w klasie kuce, zanotowała Klaudia Hałeła na Buttini uzyskując w rundzie P1 i P4 125,046 %, a w rundzie P2 i P3 123,373%.
Runda N należała do Blanki Turskiej i wspaniałego, wysokiego wałacha Discovery. Par ta w rundzie N6, N7 uzyskała łączny wynik 134,372 %, a w rundzie N8, N9 129,568%.
Konkurs rundy N dla kuców wygrała Alicja Trawińska na siwym Rocardo z wynikiem 129,782%. Zawodniczę tą mogliśmy oglądać także w konkursie N6 i N8, debiutującą na nowym świetnie zapowiadającym się koniu Diego Ramirez. Para ta zajęła trzecie miejsce.
W rundzie CS z wynikiem 66,228% zwyciężył Tomasz Jasiński na Teo wyprzedzając swoją mamę Katarzynę Milczarek, która na tym samym koniu w sobotnim konkursie uzyskała wynik 65,733%.
W konkursach rundy C zadebiutowała Alicja Czapska na Cheri Femme – nowej klaczy pani Katarzyny Milczarek. Po dwóch dniach para ta zanotowała wynik 129,632%.
W kategorii kuce ponownie Alicja Trawińska i Rocardo nie mieli sobie równych. Wynik końcowy tej pary to 131,088%.
W sobotnim konkursie klasy C znów mogliśmy oglądać Kornelię Domagalską na siwym Coralu. Zawodniczka ta po kolejnej przerwie macierzyńskiej wróciła na czworobok 🙂

W komisji sędziowskiej zasiedli: Zofia Górska – sędzia główny, Małgorzata Hałeła-Pawłowska oraz Marlena Gruca-Rucińska.
Kolejne zawody ujeżdżeniowe odbędą się już w nowym roku. Zapraszamy wszystkich na hipodrom do Sopotu w dniach 17-18 stycznia 2015. Będą to II eliminacje Winter Dressage Cup.

Wyniki rund

A.S
Zabookuj.eu

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
 

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatności


GALERIA ZDJĘĆ PICASSA

Komentarze

Prześlij nam newsa