Sport

Konsultacje z Katarzyną Milczarek-Jasińską

16.01.2015

Konsultacje z Katarzyną Milczarek-Jasińską

kora.jpgW dniu dzisiejszym tj. 16.01.2015 na hipodromie w Sopocie odbyły się konsultacje z panią Katarzyną Milczarek-Jasińską. Zajęcia rozpoczęły się o godz. 10.00 i co pół godziny na halę wjeżdżała nowa para. W konsultacjach uczestniczyło pięć par jeździec-koń oraz wolni słuchacze. Wśród rumaków mogliśmy oglądać takie konie jak: Fopus, Coral, Discovery, Valentijn oraz Eksces – koń hodowli pani Milczarek po słynnym Ekwadorze.  Dla większości jeźdźców była to kontynuacja poprzedniego szkolenia u pani Kasi, które odbyło się w tym samym miejscu ok. miesiąc temu.
Cenne uwagi i rady pani trener, każdy uczestnik chłonął jak gąbka. Progres było widać szczególnie u tych par, które uczestniczyły poprzednim razem.
Szkolenie nie tylko było prowadzone z ziemi, ale także z konia. Pani Kasia wsiadała na każdego konia, by wyeliminować błędy lub naprowadzić na dobry „tor” oraz do przepuszczalności.
Część uczestników będziemy mogli oglądać już w ten weekend na drugiej eliminacji Winter Dressage Cup.
Takie konsultacje przed zawodami (i nie tylko), to prawdziwy skarb, z którego aż żal nie skorzystać.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, nie koniecznie stricte dresażystów, do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez Mistrzynię Polski –  Katarzynę Milczarek-Jasińską. Naprawdę warto.

A.S
Zabookuj.eu

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
 

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatności


GALERIA ZDJĘĆ PICASSA

 

Komentarze

Prześlij nam newsa