Hodowla

Baza Ogierów www.ogiery.eu

Baza Ogierów www.ogiery.eu

26.jpgPrzed nami kolejny sezon stanówki. Przygotowania już się rozpoczęły. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór ogierów do krycia naturalnego oraz poprzez inseminację klaczy. Zadbaj o odpowiednią promocję swojego ogiera.
     Nasza Baza Ogierów www.ogiery.eu powstała z myślą o hodowcach  pragnących świadomie dobrać ogiera do swojej klaczy, jak również o właścicielach licencjonowanych ogierów, by mogli je wypromować. Dzięki naszej bazie dowiesz się o ogierach w swoim regionie i całej Polsce. Pragniemy unowocześnić zbiór informacji i ułatwić zainteresowanym uzyskanie odpowiednich wiadomości o ogierach, ich potomstwie, sukcesach sportowych itp. Wszystkich posiadaczy ogierów z aktualną licencją na krycie i przypisanych do punktu kopulacyjnego zapraszamy do współpracy. Rekomenduje nas Pomorski Związek Hodowców Koni.
     Zaletą naszej bazy jest przede wszystkim przejrzystość. Za pomocą kilku kliknięć każdy może znaleźć ogiera dla swojej klaczy.  Każdy potencjalny klient przed wyborem ogiera chciałby zobaczyć jego potomstwo. U nas jest to możliwe dzięki zakładce o potomstwie danego ogiera. Nie trzeba przeszukiwać już dziesiątek stron, aby dowiedzieć się czegoś więcej o danym ogierze czy jego potomstwie. Zaufało nam już wielu hodowców i właścicieli ogierów takich jak: Bischof  L, Caretino K, Condentedr Son, Durano W, Madison, Ulco, Zinedine czy Zucca. Dołącz do nich.
Chcesz wypromować swojego ogiera, prześlij na info@zabookuj.eu wszystkie informacje na jego temat, zdjęcia, rodowód, osiągnięcia, adres punktu kopulacyjnego, cenę stanówki, potomstwo, itp.

Formularz zgłoszeniowy do Bazy Ogierów – wypełnij formularz i prześłij go na info@zabookuj.eu

www.ogiery.eu

Komentarze

Prześlij nam newsa