Sport

Ruszyła IV edycja Pucharu Sielanki

25-26.04.2015

Ruszyła IV edycja Pucharu Sielanki

aakrDSC01217.jpgW miniony weekend, w dniach  25-26.04.2015 w Farmie Sielanka odbyły się pierwsze  w tym sezonie kwalifikacje do rozgrywanego już czwarty raz Pucharu Sielanki.
Rozegrano w sumie 8 konkursów pucharowych w klasach L, P N i C oraz dodatkowo cztery konkursy towarzyskie LL do 80 cm  i  do 90 cm.
W roku 2015 organizatorzy zadbali o atrakcyjne nagrody w kończącym cykl wrześniowym finale i są to samochód Hyundai i20, szyte na miarę siodło marki Equipe, nagrody finansowe oraz liczne nagrody rzeczowe.  Sponsorami Pucharu Sielanki 2015 są fimy : Hyundai, Ponzio sp. z. o. o., Equipe Polska, Opti Feed oraz Hotel Sielanka Nad Pilicą ****. Zawody są współfinansowane ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Frekwencja zawodników była bardzo wysoka, w związku z czym rywalizacja była niezwykle zacięta i wyrównana, a wieczorne konkursy klasy C odbywały się przy sztucznym oświetleniu. Pogoda dopisała, nie zawiodła także publiczność , dzielnie dopingując zwycięskie pary. Tradycyjnie już gościliśmy nie tylko zawodników krajowych ale również  z Czech, Niemiec i Holandii.

Zwycięzcami zostali:

25.04.2015 Sobota:

 Klasa LL 80 cm:
1.Laura Tralewicz/APASJONATA AUREUS/-JKS Equita Świętochów
2.Sara Patejko/DOMINO/ – KJ Aromer Józefin
3. Julia Gwiazdowska/RATINA-K/ – WKJ Lublin
Klasa LL 90cm:
1.Katarzyna Wiśniewska/WARSONI/- KJ Bertyn Pasłęk
2. Aleksandra Miazga/KOWALCZYK/ – AZS Politechnika Warszawa
3. Paula Płatos/SARMATA/ – KJ Galop Kozienice
Klasa L:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ – KJ Huzar
 2. Anna Mostrąg/TYTAN/ – WKJ Lublin
 3.Ewa Ochal/ROYAL SWAN/ – BPK
Klasa P:
1. Sebastian Mołga /KONSUL/ – KJ Sielanka Warka
2. Wojciech Radwański /MALIBU/ – JK Huzar
3. Magdalena Prasek /BOCARDIA/ – BPK
Klasa N:
1. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ – BPK
2.Łukasz Jończyk /BATMAN/ – BPK
3. Łukasz Jończyk /LA VAWETTA/- BPK

Klasa C:
1. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ – BPK
2. Łukasz Jończyk /ALPENLERCHE/ – BPK
3.Tomasz Chętkowski /DIEGO/ – KJ WELT Opypy

26.04.2015 Niedziela:

 Klasa LL 80 cm:
1. Sara Patejko/DOMINO/ – KJ Aromer Józefin
2.Aleksandra Śmietanka /GIOLI’/ – KJ Galop Kozienice
 3. Laura Tralewicz/APASJONATA AUREUS/-JKS Equita Świętochów
Klasa LL 90cm:
1.Urszula Michalik /BERANIA – R/ – KJ Szumawa Bobrowiec
2. Magda Franjo /CAL ME 0004/ – KJ Aromer Józefin
3. Joanna Petrenko /HRABIA/-BPK
Klasa L:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ – KJ Huzar
2.Piotr Piasecki /ANTYGRAVITY/ –  KJ Aromer Józefin
3.Jakub Kubiak /EL DŻAMARA/ – BKJ Bogusławice

Klasa P:
1. Wojciech Radwański/MALIBU/ – KJ Huzar
2. Sebastian Mołga /KONSUL/ – KJ Sielanka Warka
3. Michał Krzemień /A CAPELLA/ -BPK
Klasa N:
1. Michał Krzemień /A CAPELLA/ -BPK
2. Łukasz Jończyk /LA VAWETTA/- BPK
3. Łukasz Jończyk /MADŻIL/ – BPK
 Klasa C:
1. Tomasz Chentkowski /DIOEGO/-KJ Welt Opypy
2. Mateusz Ruprecht /PICCOLO/-KJ Welt Opypy
3.Tomasz Mielcarek /NIRVARO/ – JKS Sokóle

wyniki sobota   wyniki niedziela

Kolejne zawody już niedługo – w dniach 23-24 maja 2015 odbędzie się druga edycja cyklu Zawodów o Puchar Sielanki, wszystkich serdecznie zapraszamy

 

Pełna Galeria zdjęć w albumie Picassa

fot. Karol Rzeczycki

Komentarze

Prześlij nam newsa