Hodowla

Mrożone Nasienie ogierów trakeńskich w Łącku

06.05.2015

Mrożone Nasienie ogierów trakeńskich w Łącku

Informujemy, że nadal dysponujemy mrożonym nasieniem ogierów trakeńskich sprowadzonym z Niemiec za sprawą Związku Trakeńskiego w Polsce. Nasienie oferowane jest polskim hodowcom koni w atrakcyjnych cenach i na bardzo dobrych warunkach organizacyjnych.

Nasienie dostępne jest również dla klaczy innych ras, przy zachowaniu zasady pierwszeństwa dla członków Związku Trakeńskiego w Polsce i klaczy spełniających rodowodowe warunki użycia w hodowli, zgodnie z programem hodowlanym koni rasy trakeńskiej.

Większość ogierów zostało uznanych również przez PZHK dla rasy wielkopolskiej i szlachetnej półkrwi – elitarne ujeżdżeniowe E.H. King Arthur TSF, E.H. Connery, E.H. Distelzar, E.H. Easy Game, a także Elfado i All Inclusive oraz znakomity reproduktor skokowy E.H. Hirtentanz, uznany również przez związek holsztyński, oldenburski i westfalski.

Ogiery ujeżdżeniowe: connery.jpg

    E.H. King Arthur TSF   
    E.H. Connery
    E.H. Distelzar
    E.H. Easy Game
    All Inclusive
    Elfado  
    Sidney Bay
    Prince Patmos  
    Perechlest
    Donaudichter

Ogiery skokowe:

    E.H. Hirtentanz
    Der Dürer TSF

Informacje o cenach i zasadach zakupu nasienia uzyskać można u p. Krzysztofa Kulika (tel. 601 995 445). Sprawy organizacyjne dotyczące inseminacji klaczy należy uzgadniać z lek. wet. p. Maciejem Florysiakiem (tel. 605 608 525).

Dowiedz się więcej o inseminacji

fot. ogier Connery, Trakhener Verband

Komentarze

Prześlij nam newsa