Sport

Zabookuj wspiera zawodników – Zawody w Milejewie

01.05.2014

Zawody w Milejewie

Dnia 01.05.2015r w gospodarstwie agroturystycznym Milejewko w Milejewie, niedaleko Elbląga odbyła się IV już Rodzinna Majówka połączona z towarzyskimi zawodami w skokach przez przeszkody. Rozegrane były dwa konkursy- mini LL i LL. Pierwszy konkurs na trafienie w normę czasu, drugi zaś zwykły, czyli kto pierwszy ten lepszy. W tym roku zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem, w pierwszym konkursie wystartowało 19 zawodników w 28 przejazdach, natomiast w drugim aż 25 zawodników w 63 przejazdach. Zawody miały przyjemność gościć aż 11 różnych klubów, m.in. SKJ Zastawno, SJ Sokolnik, KJ Bertyn Piastowo, SKJ Revel Gutkowo, Pagórki i oczywiście nie zabrakło właścicieli, czyli zawodników z Milejewka. Mimo dość nieciekawej pogody, przelotnych opadów deszczu i wiatru, wszyscy dzielnie walczyli o puchary i flot’s. Niestety nie obyło się bez kilku upadków, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.   
            
2.jpgZawody rozpoczęły się o godzinie 11.00. Na początku zawodnicy rywalizowali w konkursie mini LL, po ostatnich przejazdach odbyła się uroczysta dekoracja. W pierwszym konkursie zwyciężyła Ula Filip ze stajni Wielkie Wierzno, zaraz za nią była Paulina Galicka z Piastowa, natomiast trzecie miejsce zajęła Aleksandra Bocoń z Zastawna. W drugim konkursie bezkonkurencyjna okazała się Karina Piechota z SKJ Revel Gutkowo, następnie Zuzanna Żuk z Piastowa i po raz drugi Karina Piechota z SKJ Revel Gutkowo. Ogromne gratulacje!
    Publiczność również nas nie zawiodła i nawet gdy padał deszcz, dzielnie kibicowała swoim faworytom. Gorąca kawa i herbata na pewno poprawiła humor i chęci do dalszej zabawy.
Dla pozostałych uczestników imprezy czekały takie atrakcje jak mini zoo, plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, trampolina czy quady. Po zakończeniu zawodów wszyscy byli zaproszeni na wspólną zabawę przy grillu. A także bar z przekąskami i napojami.

K. D.

fot. Weronika Arkabus

Komentarze

Prześlij nam newsa