Sport

II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w ujeżdżeniu

25-26.07.2015

 
II Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w ujeżdżeniu – Pegaz Reda 
 
IMG_7948.JPG  W ostatni weekend lipca po raz drugi odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej Amatorów w ujeżdżeniu, zorganizowane przy okazji zawodów regionalnych w ośrodku jeździeckim Pegaz w Redzie rodziny Państwa Lesnerów. 
W ramach Mistrzostw rozegrano cztery kategorie: Młodzików, Juniorów, Seniorzy oraz kuców. Jako zawody regionalne konkursy rozegrane zostały na poziomie klasy od L do CC łącznie. 
  W kategorii Młodzików wystąpiły 3 pary: Marta Szczepaniak i Figaro, Maggie Misztal i Poker oraz Maja Baranowska i Nobelstar. W kwalifikacji ogólnej zwyciężyła reprezentantka gospodarzy Marta Szczepaniak na Figaro. Drugie miejsce przypadło  Maji Baranowskiej, a trzecie Maggie Misztal. 
 
  Drugą kategorią wiekową, najliczniej obsadzoną byli juniorzy. Tu najlepsza okazała się Paulina Pokusa na Santi. Drugie miejsce przypadło Magdalenie Block na Casinie S z GTH Gdynia, która podczas obu dni zawodów zajęła drugie miejsce w swojej klasyfikacji wiekowej. Trzeci stopień podium przypadł zawodniczce gospodarzy Beacie Grubie na Foxi. Zawodniczka ta przez dwa dni zawodów zajmowała drugie miejsce ex aequo z Magdaleną Block. 
  IMG_8312.JPGW kategorii seniorów najlepszą parą zawodów była Monika Stachniuk z BLG Consulting Januszewo na Aszli. Drugie miejsce zajął Piotr Dudko na koniu Roll a trzecie Daniel Pietera i Sun Secret. 
 Jako ostatnia w ramach Mistrzostw Polski Północnej Amatorów rozegrana kategoria kuców, w której wystąpiły trzy pary. Wszystkie trzy pary reprezentowały klub gospodarzy. Zwyciężczynią w tej kategorii została Weronika Zmarzła na Epizodzie. Drugie miejsce przypadło Martynie Ossowskiej, która dosiadała bułanego kuca Jacky 35, który w sobotę obchodził swoje 18-te urodziny. Trzecie miejsce przypadło Sarze Szczepaniak, która podobnie jak zwyciężczyni tej kategorii dosiadała Epizoda. 
 
 

K.K

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.
 

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatnościGALERIA ZDJĘĆ PICASSA

Komentarze

Prześlij nam newsa