Sport

Mistrzostwa Polski Seniorów – WKKW

08.08.2015

Pierwsze rozdanie kart w Mistrzostwach Polski w WKKW

IMG_0189.JPGWczoraj na sopocki hipodrom wyjechali zawodnicy startujący w ramach konkursów międzynarodowych: CIC1*, CIC2* oraz CIC3*, który wyłoni Mistrza Polski WKKW. Po próbie ujeżdżenia w klasyfikacji mistrzowskiej prowadzi Paweł Spisak na Banderasie. Jutro przed wszystkimi zawodnikami najcięższa próba – próba crossu.

Wczorajsze próby ujeżdżenia rozgrywane były równolegle na trzech czworobokach.

W CIC1* prowadzi Felix Vogg ze Szwajcarii na Colero z wynikiem 77,07% z czworoboku. W "dwóch gwiazdkach" najlepiej pojechał reprezentant Polski Pawel Spisak na Admirale z wynikiem 75,41% z czworoboku, w „trzech” – reprezentant Szwajcarii Felix Vogg dosiadający konia Maverick McNamara (74,42%). Z Polaków najlepiej zaprezentował się na czworoboku Pawel Spisak na Banderasie. Para uzyskała wynik 42,8 punktów karnych, co daje czwarte miejsce w konkursie i jednocześnie prowadzenie w klasyfikacji Mistrzostw Polski Seniorów.

W klasie CNCP zawodnicy mieli dzisiaj do zaliczenia dwie próby: ujeżdżenie i skoki przez przeszkody. Jak narazie najlepszy jest reprezentant Polski Jacek Jeruzal, startujący na Carlos HH. Łączny wynik tej pary po dwóch próbach to 38,1 punktów karnych.

Piątek był ostatnim dniem zawodów dla jeźdźców startujących w ramach CNCL.  Konkurs wygrał Kamil Rajnert na Quantum of Solace z łącznym wynikiem 41,5 punktów karnych.

 

Jutro przed wszystkimi zawodnikami najcięższa próba – próba crossu.

 

Gorąco zachęcamy Państwa do spędzenia tego weekendu z nami.

Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: www.hipodrom.sopot.pl oraz na facebooku: www.facebook.com/EventingSopot

Komentarze

Prześlij nam newsa