Lifestyle

Strona internetowa przy współpracy z mediami społecznościowymi

Strona internetowa przy współpracy z mediami społecznościowymi – Facebookiem

W obecnych czasach większość z nas nie wyobraża sobie świata bez internetu. Dzięki kilku kliknięciom możemy sprawdzić potrzebne nam informacje. Trzeba jednak pamiętać, że wymagania Twoich klientów cały czas rosną i oczekują coraz ciekawszych danych.

 

STRONA WWW

logo.jpgProfesjonalna strona internetowa to jeden z czynników skutecznej kampanii internetowej.  Czy wiesz, że wystarczy kilka sekund, aby wywrzeć pozytywne lub negatywne wrażenie o Twojej firmie, ośrodku, o Tobie.

 

Zaletami posiadania strony internetowej jest umieszczenie aktualnych informacji, przedstawienie konkurencyjnej oferty – czyli tworzenie zaufanego wizerunku firmy, ośrodka. Dzięki aktualnej stronie www dotarcie do nowych klientów jest łatwiejsze.

Nie raz spotykamy się z przekonaniem – „co nie istnieje w internecie, nie istnieje naprawdę”. Z tego też powodu warto „istnieć” w internecie.

 

FACEBOOK

fb2.pngOd dłużego  czasu modnym stało się także tworzenie bezpłatnego tzw. fanpage. Fanpage to strona na portalu społecznościowym Facebook promująca firmę, markę czy też osoby. Zaletą fanpage jest fakt, że profil ten może stworzyć każdy. Prowadzeniem strony na Facebooku może zająć się jedna lub też kilka osób. Kolejną zaletą jest duży zasięg oraz łatwość w aktualizowaniu swojego profilu.

 

Jednak Facebook po pewnym czasie ogarniacza nam zasięg widoczności profilu w wersji darmowej. Aby bardziej się wyróżnić trzeba wykupić jedną z form promowania. Wadą posiadania strony firmowej tylko na Facebooku jest również fakt, że chociaż niektórym może wydać się to niemożliwe, nie każdy posiada konto na profilu społecznościowym. Kolejnym minusem jest także wyszukiwanie informacji na profilu. Czy potraficie Państwo znaleźć szybko na Facebooku informację sprzed kilku dni, miesięcy?

 

POŁĄCZENIE STRONY WWW I FACEBOOKA

loga2.JPGWedług specjalistów od marketingu internetowego najskuteczniejszym sposobem promocji w internecie jest połączenie obu opcji, czyli posiadanie strony internetowej oraz profilu na Facebooku. Dzięki temu rozwiązaniu możemy podwoić korzyści. Profil na Facebooku powinien przyciągać klientów do zaglądania na stronę internetową, która w jednym miejscu skupi wszystkie najpotrzebniejsze dla klientów informacje. Warto pamiętać, że strona internetowa jest dostępna dla każdego, aby ją obejrzeć czy znaleźć nie trzeba posiadać konta na profilu społecznościowym.

 

Dołącz do naszego portalu. Załóż u nas stronę www, pomożemy istnieć w sieci i przekazywać aktualne informacje Twoim klientom. 
Przekonaj się sam,że warto. Kliknij i sprawdź jak wyglądają strony naszych klientów. 

Pełnowartościowa strona

200 zł netto + 23 % Vat / rok

 

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail: k.krynicka@zabookuj.eu

Telefon: 785 850 261

 

KK

Komentarze

Prześlij nam newsa