Sport

Na dobry początek Warka

Na dobry początek Warka

W miniony weekend, w dniach 9-10.04.2016 w ośrodku Farma Sielanka w Warce odbyły się Regionalne Zawody i  towarzyskie konkursy w skokach przez przeszkody „ Na Dobry Początek”. Pomimo niesprzyjających prognoz zwiastujących deszcz pogoda dopisała, dzięki czemu konkursy przebiegły sprawnie i bezpiecznie. 

Zwycięzcami  konkursów zostali :

Sobota 9 kwietnia 2016

KONKURS NR 1  LL 80 cm TowarzyskiIMG_4198.JPG

1)      Gandalf – Marta Gajewska – TKKF Ognisko Hubert Warszawa
2)      Fenomen-W – Nikola Korsak – BPK (SWK)
3)      Dakota – Patrycja Bińkowska – SKJ Potęga

KONKURS NR 2 LL 90 cm Towarzyski

1)      Dakota – Patrycja Bińkowska – SKJ Potęga
2)      Hopper – Magdalena Zaborowska – KJ Chrobry Warszawa
3)      Fenomen-W – Nikola Korsak – BPK (SWK)

KONKURS NR 3 L 100 cm

1)      Czandra – Maciej Michalski – KJ Aromer Józefin
2)      Carlos – Grzegorz Andrzej Kubiak – KJ Uniglob Gozdów
3)      Erebus – Jan Kamiński – SKJ Beckersport Raszyn

KONKURS NR 4 P 110 cm

1)      Czandra – Maciej Michalski – KJ Aromer Józefin
2)      Beau Molga – Paweł Kaliciński – Stowarzyszenie Warszawski KJ
3)      Famata B – Paweł Kaliciński – Stowarzyszenie Warszawski KJ

KONKURS NR 5 N 120 cm

1)      Quick Sighted – Grzegorz Andrzej Kubiak – KJ Uniglob Gozdów
2)      El Dżamara – Jakub Kubiak – BKJ Bogusławice
3)      Lacrosse – Robert Wilczewski – BPK (MAZ)

KONKURS NR 6 C 130 cm

1)      Caspar Ms – Robert Wilczewski – BPK (MAZ)
2)      Beaurivage N – Paweł Kaliciński – Stowarzyszenie Warszawski KJ
3)      Aloubette – Grzegorz Kubiak – KJ SO Łąck

Niedziela 10 kwietnia 2016

KONKURS NR 7 LL 80 cm TowarzyskiIMG_6000.JPG

1)      Marsylia – Michał Kwiatkowski – Stowarzyszenie SKJ Grobice
2)      Tosca – Kornelia Redek – Stowarzyszenie SKJ Grobice
3)      Marsylia – Michał Kwiatkowski – Stowarzyszenie SKJ Grobice

KONKURS NR 8 LL 90 cm Towarzyski

1)      Madryt – Natalia Kotyra – Stowarzyszenie SKJ Grobice
2)      Ritus – Wiktoria Wicińska – WKJ Lublin
3)      Babilonia – Jagoda Niewiadomska – WKJ Lublin

KONKURS NR 9 L 100 cm

1)      Czandra – Maciej Michalski – KJ Aromer Józefin
2)      Vabio – Katarzyna Wiśniewska – KJ Aromer Józefin
3)      Limbo – Weronika Rogalska – Largo S.A. Warszawa

KONKURS NR 10 P 110 cm

1)      Gracja – Alicja Sadłos – KJ Huzar Józefów
2)      Carlos – Grzegorz Andrzej Kubiak – KJ Uniglob Gozdów
3)      Eldorenius Z – Paweł Kaliciński – Stowarzyszenie Warszawski KJ

KONKURS NR 11 N 120 cm

1)      Gracja – Alicja Sadłos – KJ Huzar Józefów
2)      Prezydent II W – Jagoda Niewiadomska – WKJ Lublin
3)      Famata B – Paweł Kaliciński – Stowarzyszenie Warszawki KJ

KONKURS NR 12 C 130 cm

1)      Anastacia III – Dawid Kubiak – SJT Gdańsk
2)      Lacrosse – Robert Wilczewski – BPK (MAZ)
3)      Caspar MS – Robert Wilczewski – BPK (MAZ)

Już za dwa tygodnie następne zawody, w dniach 23-24.04.2016 startuje cykl Mazovia Equi Cup – Mazowiecki Puchar w Skokach przez Przeszkody.

Serdecznie zapraszamy!

Komentarze

Prześlij nam newsa