Sport

Zawody ujeżdżeniowe – Gdańsk Lipce

Zawody ujeżdżeniowe – Gdańsk Lipce
 
IMG_8639.JPG  W niedzielę 24 kwietnia w Ośrodku Sportów Konnych w Gdańsku Lipce odbyły się zawody regionalne w ujeżdżeniu. Sędzią głównym zawodów była Pani Zofia Górska. W ramach pierwszych zawodów ujeżdżeniowych na Pomorzu rozgrywanych na świeżym powietrzu rozegrano 10 z zaplanowanych konkursów. Swoich sił mogli próbować zarówno zawodnicy i konie posiadający licencję PZJ jak i również amatorzy, dla których przygotowane były konkursy towarzyskie. ZABOOKUJ.eu uczestniczyło w zawodach jako patronat medialny oraz sponsor nagród a także jako…zawodnik, ale o tym już wkrótce. 
 
Jako pierwszy rozegrany został konkurs towarzyski L-3. Na liście startowej mogliśmy zobaczyć 12 przejazdów. W zdecydowanej większości były to zawodniczki reprezentujące barwy gospodarzy, a były to: Karolina Rosicka, Patrycja Sienkiewicz, Natalia Schillerm, Aleksandra Dobrzyń, Gracja Sanek i Marta Olszewska. Jako kolejny rozegrany został konkurs klasy N-4, w którym wystąpiła Agata Lenartowicz na Dyfuzji. Konkurs ten został podzielony na dwie części. Pani Agata oprócz przygotowania siebie i swojego wierzchowca musiała przygotować do startów swoich podopiecznych. Następnym konkursem, jako odbył się na maneżu w Lipcach był konkurs L-3 licencyjny, w którym wystąpiły dwie zawodniczki. 
 IMG_8861.JPG W konkursie klasy P-1 wystartowało 6 par. Bardzo udany debiut zaliczyła Marta Adamkiewicz z KJ Iskra na Only You, którego był to pierwszy start w zawodach ujeżdżeniowych. Para zajęła ostatecznie bardzo dobre 2 miejsce. Zapewne szczęście w tym konkursie parze przyniósł nasz czaprak Zabookuj 😉  Konkurs wygrał Jakub Szwichtenberg na Prisco.
 
  Jako drugi konkurs na poziomie klasy P rozegrany został konkurs programu P-2. Konkurs ten wygrała Aleksandra Konera  na San Secret. Na drugim miejscu uplasowała się nasza Gosia, czyli Małgorzata Bąba, na co dzień pracująca w naszym sklepie Zabookuj.eu, która w parze z Hudinim zajęła bardzo dobre drugie miejsce, dumnie reprezentują nasz sklep i portal. 
  IMG_9002.JPGKolejnymi rozegranymi konkursami były N-4 i N-6. W drugiej części konkursu N-4 wystąpiła Paulina Kozłowska na Rogerze. Zawodniczka wzięła udział także w konkursie N-6, w którym zmierzyła się z Dominiką Żygowską na Ballantaisie. 
 
  Ostatnie trzy konkursy, które odbyły się podczas zawodów w Lipcach, były to konkursy na poziomie klasy C – C-1, C-2  i C-3. Widzowie mogli podziwiać konie wykonujące trudne elementy takie jak: ciągi, półpiruety czy też lotne zmiany nogi. W konkursach tych udział wzięło łącznie 5 zawodniczek, z czego 4 z nich preprezentowały barwy Pomorskiej Ligi Jeździeckiej. 
  Na kolejne zawody ujeżdżeniowe zapraszamy tym razem do Kwidzyna, gdzie w dniach 30 kwietnia i 1 maja odbędą się regionalne zawody w ujeżdżeniu. 
 
 
KK

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatności

 
 
Komentarze

Prześlij nam newsa