Wypoczynek

Agroturystyka Stajnia Grażyny

Stajnia Grażyny – gospodarstwo agroturystyczne   www.stajniagrazyny.zabookuj.eu

Położone jest w oddalonej od zgiełku miasta wsi Mikorowo. Niezwykła urokliwość jezior i lasów okalających ośrodek zapewnia wypoczynek duchowy jak i fizyczny. Idealne warunki do turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Możliwość nauki jazdy konnej dla dzieci i dorosłych, przejażdżki w teren, rajdy oraz profesjonalne treningi dla zaawansowanych. Organizacja spływów kajakowych. Wypożyczanie łódek oraz sprzętu wędkarskiego. Mini małpi gaj, plac do zabaw dla dzieci. Wiaty kominkowe i paleniska. Windsurfing nad jeziorem Mikorowskim.

z_lotu1.jpg    wczasy_263a.jpg   

Posiadamy konie przygotowane pod każdą kategorię zaawansowania, co zapewnia nowicjuszom jak i dobrym jeźdźcom pełne zadowolenie z jazdy. Towarzyszem i aniołem stróżem podczas codziennego obcowania z tymi pięknymi zwierzętami jest wykwalifikowany instruktor. Kryta ujeżdżalnia oraz padok rekreacyjny i sportowy  pozwala na jazdę w każdych  warunkach pogodowych.

52.jpg    56.jpg    wczasy_264a.jpg  

Komfort wypoczynku po wypełnionym wrażeniami  dniu zapewnią przytulne pokoje, wyposażone w kominek, tv, łazienkę  z prysznicem lub wanną oraz aneks kuchenny.

Dla sympatyków koni i jeździectwa, organizujemy zawody w skokach przez przeszkody, które cieszą się sporym powodzeniem. Zawodniczki z naszej stajni, dzielnie reprezentują nas także na zawodach wyjazdowych.

DSC_0045_kopia.jpg       

Przeczytaj relacje z zawodów:    <<  Zawody w Stajni Grażyny  >>      <<  Jeździeckie zmagania w Mikorowie  >>

Komentarze

Prześlij nam newsa