Sport

Finał Mazovia Equi Cup 2016

24-25.09.2016

Finał  Mazovia Equi Cup 2016
Gratulujemy zwycięzcom!

25apDSC06469.jpgFascynująca rywalizacja w tegorocznym Mazovia Equi Cup dobiegła końca. Na skąpanym słońcem parkurze, w przejazdach finałowych wyłoniono zwycięzców poszczególnych klas. W najtrudniejszej z nich, Klasie „C”, zwyciężył Dawid Kubiak na Anastacia III, potwierdzając tym samym swoje wspaniałe umiejętności jeździeckie. Smak zwycięstwa dodatkowo osłodziła atrakcyjna premia finansowa oraz szyte na miarę siodło marki Equipe z linii e-carbone.
Ogromne gratulacje należą się zwycięzcom wszystkich klas oraz uczestnikom poszczególnych zawodów kwalifikacyjnych, którzy z takim poświęceniem, zaangażowaniem i pasją rywalizowali w duchu fair play z koleżankami i kolegami. Emocji przez cały rok nie brakowało, a frekwencja i poziom zawodów wpisał Mazovia Equi Cup na listę najważniejszych zawodów konnych w naszym kraju.

Zwycięzcy poszczególnych klas:

Finał klasy C
1.    Anastacia III – Dawid Kubiak – Sobieski Jumping Team
2.    Flourin Du Rouet – Ewa Mazurowska – KJ Strzała Krubiczew
3.    Galaktyka – Michał Kubiak – Sobieski Jumping Team

Finał  klasy N
1.    Trezor – Łukasz Jończyk
2.    Asesor – Grzegorz Kubiak – KJ SO Łąck
3.    Dakota Du Bois Pinchet Z – Łukasz Jończyk

Finał  klasy P
1.    Gracja – Alicja Sadłos – KJ Huzar
2.    Clandor – Natalia Gierszewska – SKJ Bajardo Augustówek
3.    Hrabianka C – Oliwia Korecka – Stowarzyszenie KS Chojnów

Finał klasy L
1.   Novella PP – Alicja Tomaszewicz – JKS Equita Świętochów
2.   Venus Ł – Zofia Pudło – KU AZS UW
3.   Gaucho S – Zuzanna Tomaszewska – JKS Equita Świętochów

Wyniki:  L finał    P finał    N finał    C finał

wyniki sobota   wyniki niedziela

Przy okazji Finału Mazovia Equi Cup, organizatorzy zadbali o popularyzowanie sportów konnych poprzez fantastyczny piknik rodzinny „Niedziela w Sielance!”. Oprócz emocji i kibicowania wydarzeniom na parkurze, nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych i wielu niespodzianek dla całych rodzin. Pyszne wypieki, stoiska z regionalnymi przysmakami, dmuchańce dla dzieci, wyroby rękodzieła artystycznego cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczestników.
Serdecznie dziękujemy fundatorom głównych nagród: firmom Ponzio Polska Sp z.o.o. , MB Motors Sp z.o.o. oraz  przedstawicielowi marki Equipe w Polsce. Za bezpieczeństwo uczestników i koni odpowiadali nasi partnerzy – obsługę medyczną zapewnił IZI – MED., weterynaryjną dr Piotr Szpotański.
Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy! Dziękujemy sponsorom, partnerom i wszystkim kibicom sportów konnych. Liczymy, że w przyszłym roku ponownie będziecie z nami!

fot. Karol Rzeczycki

Komentarze

Prześlij nam newsa