Wiadomości

Sezon 2017 w Baborówku

Sezon 2017 w Baborówku

Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko od ponad 10 lat organizuje krajowe i międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego, a w roku 2017 ponownie będzie gospodarzem dwóch międzynarodowych imprez właśnie w konkurencji WKKW.

Ze względu na organizowane w przyszłym roku, po raz pierwszy w Polsce, Mistrzostwa Europy Seniorów WKKW oraz prośbę organizatora tej imprezy – LKS Stragona Strzegom, przyszłoroczny Festiwal Jeździecki Baborówko odbędzie w nieco innym terminie, a mianowicie w dniach od 30 czerwca do 2 lipca. W Ośrodku Jeździeckim Pałac Baborówko rozegrane zostaną międzynarodowe zawody WKKW na poziomie CIC1*, CIC2* i CIC3* oraz konkursy krajowe dla młodych koni i mniej doświadczonych zawodników. Ponadto po raz pierwszy w historii zawodów w Baborówku jeźdźcy walczyć będą o tytuł Mistrza Polski Seniorów w WKKW. Co roku Festiwal odwiedzają największe gwiazdy polskiego i światowego WKKW z Andreasem Dibowskim i Sandrą Auffarth na czele.

Podobnie jak w mijającym sezonie, w przyszłym roku na przełomie września i października  (29.09-01.10.2017) w Baborówku odbędą się drugie międzynarodowe zawody WKKW, w ramach których rozegrany zostanie Finał Pucharu Polski WKKW. Jednym z głównych elementów wydarzenia Baborówko Horse Sale Show będzie druga edycja aukcji koni sportowych, z predyspozycjami do skoków i WKKW.

Już dziś zapraszamy do Baborówka w sezonie 2017!

Komentarze

Prześlij nam newsa