Sport

III eliminacja Jump Off Hipodrom

12-13.12.2016

III eliminacja Jump Off Hipodrom

DSC_8715_kopia.jpgW miniony weekend na hipodromie w Sopocie zostały rozegrane trzecie eliminacje do Jump Off Hipodrom 2016/2017. Przez dwa dni zawodnicy, którzy uczestniczą w kwalifikacjach zbierali kolejne punkty, które będą się liczyć w finale. Poza tym w konkursach magli wystartować zawodnicy, którzy nie zbierają punktów w poszczególnych rundach, tylko startują w danym dniu w danym konkursie, będąc poza kwalifikacjami.

Konkursy tak jak w poprzednich dwóch eliminacjach odbyły się od mini LL do CC. Konkursy mini LL i LL był konkursami towarzyskimi.
Podczas dwóch dni zawodów przy podawaniu oficjalnych wyników przez sędziów dało się słyszeć te same nazwiska. Wielokrotnie do dekoracji wyjeżdżały takie pary jak: Mateusz Kiempa i Silvana, Zbigniew Szrejder i Errata czy Krzysztof Eron i Ares.

Podczas tej kwalifikacji mogliśmy oglądać przejazdy rodziny Psiuk. Pan Grzegorz startował w konkursie P i N na koniu Arafat, natomiast po raz pierwszy na parkur wyjechała córka pana Grzegorza – Maja Psiuk na koniu Aron. Zawodniczka wystartowała w niedzielnym konkursie klasy mini LL i pokonała parkur na czysto! Widać, że talent odziedziczyła po tacie i już teraz wiemy, że częściej będziemy oglądać tą amazonkę na parkurze 🙂


W sobotnich konkursach zwycięzcy prezentowali się następująco:

– konkurs L – Karolina Hartman i Culumbus

– konkurs P – Zbigniew Szrejder i Errata

– konkurs N – Marcin Metelski i Femme WV

– konkurs C – Mateusz Kiempa i Silvana

 

W niedzielę podium należało do:

– konkurs LL – Natalia Kaczorowska i Kokaina

– konkurs L – Zbigniew Szrejder i Errata

– konkurs P – Zuzanna Golicka i Etos

– konkurs N – Krzysztof Eron i Ares

– konkurs C – Mateusz Kiempa i Silvana

– konkurs CC – Mateusz Kiempa i Silvana

Wyniki

Jak podczas większości zawodów,  tak i na tych nie obyło się bez upadków, pomyłek parkuru czy eliminacji z powodu nieposłuszeństwa konia.

Dla publiczności organizator zapewnił kolejny konkurs. Tym razem bardzo smakowity. Można było wygrać vouchery na pizzę do Pizzerii Leone w Gdańsku.

Kolejne zmagania Jump Off już za dwa tygodnie 26-27 listopada 2016. Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania zawodikom.

AK

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć możliwy jest także przez płatność elektroniczną DotPay
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz link do dokonania transakcji on-line lub nr konta do płatności


GALERIA ZDJĘĆ PICASSA

Komentarze

Prześlij nam newsa