Szkolenia

II Konsultacje – szkolenie z Jakubem Ciemnoczołowskim

II Konsultacje  z Jakubem Ciemnoczołowskim
Z radością informujemy o kolejnym szkoleniu w Stajni Mezowo i w dniach 7-9 kwiecień 2017 (piątek od godz.16.00)
3.jpg     488b71f9aa_1.jpg
Zapraszamy na inne niż wszystkie dotąd szkolenie z końmi. Szkolenie podczas, którego dowiecie się kim jesteście  w świecie swojego konia. Dowiecie się jak porozumiewać się z koniem, jak wzbudzić w swoim koniu pasję i chęć do pracy, jak unikać konfrontacji, a kiedy już się zdarzy jak z niej wybrnąć. Przedstawimy Wam piękny czysty i prawdopodobnie dotąd nieznany świat koni. Zabierzemy Was w podróż w głąb samych siebie. To szkolenie jest nie tylko by podnieść umiejętności i bezpieczeństwo Waszego konia ale jest to szkolenie przede wszystkim dla ludzi. Kierowane do ludzi odważnych, nie bojących się nowej wiedzy i nowych wyzwań, chętnych przygody i rozwoju, wyjścia poza strefę swojego dotychczasowego komfortu.
     
Szkolenie będzie się składało z części teoretycznej i praktycznej.
     
Zaczynamy już w piątek popołudniu wykładem poświęconym komunikacji pomiędzy końmi a ludźmi. Opowiemy Wam o tym jak  stworzyć stado pomiędzy człowiekiem, a koniem gdzie to człowiek będzie liderem akceptowanym a nie wymuszonym, opowiemy o tym czym powinien wykazać się dobry jeździec czy dobry trener, opowiemy jak konie postrzegają świat i jak w tym świecie funkcjonują.
Tematem przewodnim części praktycznej będzie bezpieczeństwo. Nauczymy Was w jaki sposób zarządzać ruchem waszego konia, jak za pomocą prostych ćwiczeń wygimnastykować konia a tym samym podnieść jego sprawność i jak poprowadzić trening efektywny i skuteczny.
Szkolenie kierowane jest do wszystkich właścicieli koni i miłośników koni.
Jakub Ciemnoczołowskiuczestnik międzynarodowych zawodów trenerów młodych koni „Myśląc o koniu”, brązowy medalista Pierwszych Mistrzostw Kraju w Jeździe bez ogłowia 2014, zwycięzca półfinałów w skokach przez przeszkody bez ogłowia 2014, Mistrz Kraju w Jeździe bez ogłowia 2015 trener specjalizujący się w pracy z młodymi końmi. W swojej dotychczasowej karierze ułożył około 1000 koni w tym wiele koni z linii skokowych i dresażowych.  Kaskader i reprezentant Polski w międzynarodowych turniejach rycerskich.
Wywiad z Jakubem Ciemnoczołowskim
Relacja i zdjęcia z I konsultacji z Jakubem Ciemnoczołowskim
Jeśli jazda konna jest dla ciebie przyjemnością lub jeśli Twój pupil troszeczkę rozrabia to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszamy  serdecznie Jakub Ciemnoczołowski Stajnia Pancho.
_________________________________________________________
Koszt szkolenia: 
* z koniem 550 zł
* wolny słuchacz 300 zł
Uwaga:  ilość uczestników z koniem ograniczona. Wolni słuchacze bez limitu.
Możliwość noclegu i wyżywiania zarezerwuj on-line w Estancji Mezowo.
Więcej onformacji…
Możemy zagwarantować, że odkryjecie nowe oblicze swoje i koni.
Zapraszamy serdecznie – kameralna stajnia na Kaszubach
Komentarze

Prześlij nam newsa