Artykuły

Pierwsze rozgrywki halowego cyklu Jump Off za nami

W miniony weekend w Sopocie rozpoczęły się zawody z cyklu Jump Off Hipodrom. To już czwarty sezon tych halowych rozgrywek, które odbywają się w sezonie jesienno-zimowym i cieszą się dużym powodzeniem wśród zawodników z całego regionu, okolic i Polski. Od kilku lat zawodnicy walczą o nagrody finansowe, ale także – co wyróżnia te zawody – mają doskonałą okazję do szlifowania swoich umiejętności i przygotowywania się do zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Tym samym sezon halowy na sopockim hipodromie można  uznać za otwarty.

Do pucharu Jump Off zalicza się osiem rund; Runda Pony do wysokości przeszkód 50 cm , Runda Biała mini LL, Runda Brązowa w klasie LL, Runda Srebrna w klasie L, L1, Runda Złota w klasie P, P1, Runda Platynowa w klasie N, N1, Runda Bursztynowa w klasie C, C1 i najwyższa Runda Diamentowa w klasie CC,CC1. Zawodnicy mogą wystartować i zbierać punkty w każdej z nich. Za premiowane miejsce w konkursie zawodnicy otrzymują punkty bonifikacyjne, które na koniec rozgrywek są przeliczane na nagrody pieniężne, dlatego też każdy posiadający punkty odbiera nagrody finansowe.

W konkursach towarzyskich klasy Pony, mini LL i sobotnim LL wszystkie pary, które ukończyły przejazd bez punktów karnych uzyskały pierwsze miejsce i wyjechały do dekoracji. Niedzielny konkurs klasy LL był konkursem również towarzyskim ale już dwufazowym, w którym zwycięstwo wywalczyła Michalina Krzyżyńska na klaczy Ancontendra. Para ta uzyskała najlepszy cza zarówno w pierwszej jaki i drugiej fazie konkursu.

W kolejnych sobotnich konkursach konkursach zwycięskie pary to:

Konkurs L – Marta Kropidłowska i Karino
Konkurs P – Michalina Krzyżańska i Cristiano
Konkurs N – Piotr Zielonka i Cadoro
Konkurs C – Jacek Grzywacz i Doravella
Konkurs CC – Tomasz Olszewski i Camakos’Boy JW

Niedzielni zwycięscy prezentowali się następująco:

Konkurs L – Katarzyna Loose-Kulinkowska i Danjazz
Konkurs P – Piotr Zielonka i Con Contador
Konkurs N – Piotr Zielonka i Cadoro
Konkurs C – Jacek Grzywacz i Doravella
Konkurs CC – Tomasz Olszewski i Camakos’Boy JW

Wyniki

Jak widać zawodnicy Piotr Zielonka, Jacek Grzywacz, których mogliśmy oglądać na kilku koniach oraz Tomasz Olszewski, powtórzyli swoje zwycięstwa z dnia poprzedniego.

Nasz ambasador Aleksander Lewandowski i koń Wróżbita zanotowali bardzo dobre przejazdy. W sobotnim L i P para ukończyła parkur bez punktów karnych uzyskując w P wysokie szóste miejsce. W niedzielnym P i N trafiła się pechowa zrzutka ale i tak jesteśmy z nich dumni 🙂

Na kolejne eliminacje Jump Off zapraszamy już za dwa tygodnie 21-22.10.2017.

AK

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu www.zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć:
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz nr konta do płatności
– koszt jednego zdjęcia wynosi 5zł, przy zakupie powyżej 10 zdjęć koszt jednego wynosi 4 zł
– po wpływie środków na nasze konto prześlemy zdjęcia na podany adres e-mail

Komentarze

Prześlij nam newsa