Sport

Świąteczna odsłona zawodów JumpOFF Hipodrom

Świąteczna odsłona zawodów JumpOFF Hipodrom

W grudniu sopocki Hipodrom tradycyjnie zaprasza na zawody w świątecznej atmosferze. Będzie konkurs przebierany, wspólne ubieranie choinki i mini jarmark bożonarodzeniowy.

Przed nami czwarta eliminacja cyklu – są to równocześnie ostatnie w tym roku zawody w Sopocie. Dla podkreślenia zbliżających się Świąt organizatorzy przygotowali dla zawodników i publiczności wiele atrakcji: mini-jarmark świąteczny, na którym będzie można kupić biżuterię i gadżety  z motywami jeździeckimi, domowe wypieki oraz pasze i akcesoria dla koni. W przerwach między konkursami organizatorzy proponują wspólne ubieranie choinki. Ozdoby, nie tylko o tematyce jeździeckiej, można przynieść ze sobą lub wykonać na miejscu. Nie zabraknie też kącika dla najmłodszych. W sobotę ok. godz. 9:30 rozegrany zostanie konkurs klasy LL przebierany.

Czwarta eliminacja JumpOFF ponownie pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ten cykl. Są to kolejne zawody, do których zgłoszonych zostało ponad 250 koni i prawie 200 zawodników.

W rankingu po trzeciej eliminacji zdecydowanym faworytem jest Jacek Grzywacz, który objął prowadzenie w trzech najwyższych rundach. W Rundzie Złotej pierwsze miejsce należy w tej chwili do Mikołaja Chilewskiego, tuż za nim plasuje się Karolina Gołek. W Rundzie Srebrnej na pierwszej pozycji, z taką samą ilością punktów, znalazły się Michalina Krzyżyńska, Agata Piastowska i Agata Konarzewska – Tejchman.

Pełne wyniki dostępne są na stronie: http://www.hipodrom.sopot.pl/files/Zawody_i_wyscigi/Skoki/2017_2018_JumpOFF/klasyfikacja-jump-off_2017-2018_el3.pdf

Kolejne eliminacje cyklu JumpOFF Hipodrom zaplanowano na:

  • 13-14 stycznia 2018 eliminacja 5
  • 03-04 lutego 2018 eliminacja 6
  • 17-18 lutego 2018 eliminacja 7
  • 16-18 marca 2018 FINAŁ

 

Komentarze

Prześlij nam newsa