Sport

Ostatnia VI eliminacja Jump Off Hipodrom 2017/2018 już za nami

Ostatnia VI eliminacja Jump Off Hipodrom już za nami

Kolejne zmagania skokowe na hipodromie w Sopocie za nami. Właśnie minęła szósta i zarazem ostatnia, eliminacja zawodów cyklu Jump Off Hipodrom 2017/2018. Kolejne zawody skokowe, które odbędą się w lutym nie będę zaliczane do cyklu Jump Off.

Przez dwa dni zawodnicy zbierali punkty do finału, który odbędzie się marcu. Rywalizacja wśród jeźdźców toczyła się od klasy Kuców do CC.
Wśród zawodników mogliśmy oglądać przejazdy znanych nam jeźdźców takich jak: Weronika Wilska, Jacek Grzywacz czy Piotr Zielonka. Zaciętą rywalizację tych dwóch ostatnich zawodników mogliśmy głownie oglądać w wysokich konkursach, gdzie o wygranej decydowały zaledwie sekundy.

Zwycięzcy sobotnich towarzyskich konkursów Kucy, mini LL i LL, to te pary, które pokonały parkur bez punktów karnych. Konkurs L dwufazowy wygrała Agata Tejchman-Konarzewska na holsztyńskiej klaczy Legenda. Konkurs klasy P należał do Jacka Grzywacza, który zajął pierwsze miejsce na Arnacie, a drugie dosiadając klaczy Grassi. W konkursie N zwyciężył Piotr Zielonka na Con Contador.  Dwa ostatnie sobotnie konkursy C i CC należały do Jacka Grzywacza i Doravellii. W dwufazowym CC nikomu oprócz pana Jacka, nie udało się bezbłędnie ukończyć pierwszej fazy, tak więc pan Jacek nie musiał już jechać drugiej fazy i zrezygnował z dalszego kontynuowania jazdy.

Niedzielne konkursy w większości były dwufazowe, nawet towarzyski konkurs Kucy i mini LL. Tu zwycięstwo w tych dwóch konkursach uzyskała Gabriela Ślifińska na Erotice.  Konkurs klasy L wygrała Katarzyna Loose-Kulinkowska na Danjazz.. W P najlepszy okazał się Adam Nicpoń i Ivory Coast. Zwycięstwo w konkursie N wywalczyła Maria Kosmalewicz na koniu Woody.  Podium konkursu klasy C i CC,  podobnie jak w sobotę, bezkonkurencyjnie należało do Jacka Grzywacza i wspaniałej Doravelli.

Kolejne zawody cyklu Jump Off to już finał, który odbędzie się 16-18 marca 2018.  Za tydzień zapraszamy na sopocki hipodrom na Międzynarodowe Zawody w Ujeżdżeniu!

AK

Wszystkie zdjęcia zamieszczone na portalu autorstwa ZABOOKUJ.eu są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność portalu zabookuj.eu. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania.

Zakup zdjęć:
– zobacz wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia w albumie Picassa, wybierz i skonsultuj się z nami  << kontakt >>
– otrzymasz nr konta do płatności
– koszt jednego zdjęcia wynosi 5zł, przy zakupie powyżej 10 zdjęć koszt jednego wynosi 4 zł
– po wpływie środków na nasze konto prześlemy zdjęcia na podany adres e-mail

 

Komentarze

Prześlij nam newsa