Lifestyle

Konsultacje żywieniowe z Hippolytem w Zabookuj

W piątek 11.05 odbyły się konsultacje żywieniowe z przedstawicielem pasz i suplementów firmy St. Hippolyt. Zabookuj odwiedziła lek.wet. Jolanta Szłapka-Kosarzewska, która specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu wrzodów u koni. Jola dzielnie łączy pracę i studia doktoranckie na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.  Jej filarem naukowo-badawczym jest gastroenterologia koni, a w szczególności zastosowanie określonych nutraceutyków i strategii leczenia w przebiegu choroby wrzodowej koni. Pionierskie badania Joli przyczynią się do wczesnego wykrywania wrzodów oraz ich leczenia.

Konsultacje zaczęły się od wizyty w stajni Isengard, gdzie odbyło się ważenie koni dla klientów naszego sklepu.  Następnie w salce konferencyjnej naszej firmy przeprowadzony został wykład na temat żywienia koni oraz  omówiono m.in. przyczyny powstawania wrzodów, zapobieganie im a także leczenie.
Każda osoba biorąca udział w konsultacjach miała możliwość indywidualnej rozmowy z Jolą, która udzielała fachowych porad oraz rozpisywała najlepsze jej zdaniem pasze i suplementy, które rozwiążą problemy koni . Dla odwiedzających tak jak obiecaliśmy przygotowany był poczęstunek oraz zimne napoje (biorąc pod uwagę upał na zewnątrz kawa i herbata nie były nikomu potrzebne 😛 ).

Nikt nie wyszedł od nas z pustymi rękoma. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość wylosowania nagród. Do rąk naszych klientów trafił m.in. czaprak eskadron z logiem hippolyta, pasza vital fiber, koszulka polo, preparat na muchy, smakołyki , sole himalajskie, parasolka oraz torby z gratisami.

Mamy nadzieję, że wszyscy biorący udział w konsultacjach wyszli z nich zadowoleni, a tym samym jesteśmy gotowi aby za jakiś czas powtórzyć taką akcję dla jeszcze większego grona zainteresowanych.
Dziękujęmy Joli za poświęcony czas i dużą dawkę wiedzy jaką udało się jej przekazać nam w tak krótkim czasie oraz całemu zespołowi firmy Hippolyt za prezenty i nagrody dla naszych klientów.

AB

Produkty Hippolyta można zakupić w naszym sklepie -> Sklep Zabookuj  oraz sklepie stacjonarnym W gdańsku przy Obwodnicy Trójmiasta zjazd na Kartuzy ul. Luvczykow 5 lub  zadzwoń do nas tel: 58 742 36 16

 

Komentarze

Prześlij nam newsa