Drugie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Narusie już w tę niedzielę!

Drugie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Narusie już w tę niedzielę!

Drugie zawody w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP odbędą się już w tę niedzielę 15. Lipca br w Majątku Tulisówka w miejscowości Narusa k. Fromborka. Ta malowniczo położona stajnia czeka na wszystkich chętnych zobaczenia zmagań najmłodszych adeptów jeździectwa w konkursach:

  1. Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie.
  2. Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.
  3. Konkurs PRĘDKOŚĆ&ZABAWA (speed&fun) – wyścigi równoległe parami, na czas.

Jak łatwo zauważyć konkurs nr 3 jest kolejną z możliwych konkurencji jeździeckich, którą chcemy przybliżyć zarówno zawodnikom jak i kibicom. Będzie to wyścig równoległy zawodników, pokonujących ten sam tor jazdy, para, która wygrała przechodzi do kolejnej rozgrywki. Nie bez przyczyny taki charakter Konkursu nr 3 w Majątku Tulisówka – Jolanta Tulisow, która prowadzi ten ośrodek jest także trenerem drużyny wyścigowej PONY CUP.

Parkur otoczony starodrzewem, który zapewnia przyjemny cień oraz oryginalne trybuny z wozów zapewnią komfort oglądania wszystkim kibicom, których serdecznie zapraszamy. Na terenie zawodów jest także dostępny catering i animator zabaw, a wstęp jest bezpłatny.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego. Patronat medialny – Portal Zabookuj.eu.

 

Komentarze

Prześlij nam newsa