Sport

Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące

Baborówko Horse Sale Show za dwa miesiące

 

Od 28 do 30 września po raz trzeci w Baborówku odbędzie się Baborówko Horse Sale Show – Finał Pucharu Polski WKKW, międzynarodowe i krajowe zawody WKKW oraz aukcja koni sportowych.

Podczas zawodów zostaną rozegrane trzy konkursy międzynarodowe CIC1*, CIC2* oraz po raz pierwszy na tej imprezie – konkurs na poziomie CIC3*. Progam sportowy uzupełnią konkursy krajowe L i P.

W ramach zawodów, po szesnastu eliminacjach na przestrzeni kilku miesięcy, rozegrany zostanie  finał Pucharu Polski WKKW w sześciu kategoriach wiekowych i w kategorii klubowej.

System zgłoszeń na konkursy krajowe został otwarty tydzień temu, a propozycje zawodów międzynarodowych właśnie zostały zaakceptowane przez Międzynarodową Federację Jeździecką. Propozycje dostępne są pod linkiem: http://bit.ly/schedule_BHSS2018. Termin zgłoszeń na zawody międzynarodowe i krajowe mija 10 września 2018 roku.

Baborówko Horse Sale Show zostanie rozegrane w klasycznym formacie: w piątek odbędzie się próba ujeżdżenia, w sobotę – próba terenowa, a w niedzielę zmagania zakończą skoki przez przeszkody oraz ceremonie zwycięzców.

Równolegle z zawodami w ramach Baborówko Horse Sale Show odbędzie się aukcja koni sportowych z predyspozycjami do WKKW i skoków przez przeszkody. Dwie poprzednie edycje zakończyły się sukcesem, a sporo koni zostało sprzedanych także do zagranicznych stajni. Niekwestionowaną gwiazdą zeszłorocznej aukcji była Cassens Coco Valentina, która do nowego właściciela trafiła za 124 000 PLN.

Aukcji sprzyjają odbywające się jednocześnie zawody. W czwartek i piątek potencjalni kupcy mogą wziąć udział w jazdach testowych. W sobotę po zakończeniu próby terenowej zaplanowana została oficjalna prezentacja, a wieczorem – licytacja połączona z bankietem.

Organizatorzy na ten moment przyjmują zgłoszenia koni aukcyjnych. Termin mija 17 sierpnia. W ramach aukcji Baborówko Horse Sale Show sprzedający mogą skorzystać z jednego z dwóch pakietów usług, który zawiera m.in. wsparcie w zakresie przygotowania konia do sprzedaży i finalizacji transakcji. Organizatorzy przewidzieli także szereg działań promocyjnych, a zaakceptowane do aukcji konie już 20 sierpnia wezmą udział w sesji fotograficznej i filmowej.

Zgłoszeń koni można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Baborówko Horse Sale Show: www.bhss.baborowko.pl.

Propozycje krajowe: BHSS_2018_propozycje_krajowe

Propozycje międzynarodowe: BHSS_2018_schedule

Więcej informacji na:

www.bhss.baborowko.pl

https://www.facebook.com/BaborowkoHorseSaleShow/

https://www.instagram.com/eventing_baborowko/

Komentarze

Prześlij nam newsa