Sport

Trzecie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Milejewie już w tę niedzielę!

Trzecie zawody z cyklu PONY CUP 2018 w Milejewie już w tę niedzielę!

Trzecie zawody w sezonie letnim z cyklu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP odbędą się już w tę niedzielę 05. Sierpinia br w Gospodarstwie Agroturystycznym MILEJEWKO w pod elbląskiej miejscowości Milejewo. Ta położona wśród złotych pól stajnia czeka na wszystkich chętnych zobaczenia zmagań najmłodszych adeptów jeździectwa w konkursach:

  1. Pony Games prowadzony dla dzieci nie jeżdżących samodzielnie.
  2. Pony Games dla dzieci jeżdżących samodzielnie na czas.
  3. Konkurs numer 3 – UJEŻDŻENIE.

Jak łatwo zauważyć konkurs nr 3 jest kolejną z możliwych konkurencji jeździeckich, którą chcemy przybliżyć zarówno zawodnikom jak i kibicom. Będzie to konkurs ujeżdżenia wg autorskiego programu sędziny tej konkurencji oraz gospodyni zawodów – Emilii Nikelewskiej, a opublikowanego na funpage fb/ponycupelblag. Będziemy mogli obserwować zmagania dzieci w konkurencji zwanej czasami tańcem pary koń&jeździec, co pozwoli na żywo poznać kolejną z jeździeckich dyscyplin olimpijskich.

O komfort oglądania całych zawodów dla wszystkich kibiców, których serdecznie zapraszamy zadba jak zwykle zespół Milejewka. Na terenie zawodów jest także dostępny catering i animator zabaw, a wstęp jest bezpłatny.

Cykl zawodów PONY CUP 2018 został objęty patronatami: Starosty Powiatu Elbląskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Frombork, Burmistrza Miasta i Gminy Tolkmicko oraz Prezesa Warmińsko – Mazurskiego Związku Jeździeckiego.

Patronat medialny objął portal Zabookuj.eu.

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

Propozycje zawodów

Komentarze

Prześlij nam newsa